Datum od
Datum do

17.09.2024 | Mednarodna tekmovanja
Mariborski mladinci v Gibraltarju
Mladinci Maribora so si z naslovom državnih prvakov priigrali nov nastop na mednarodnem odru. Prvi tekmec vijolic v letošnji izdaji UEFA Mladinske lige prvakov bo gibraltarski Lincol Red Imps, ki bo v sredo gostil prvi obračun.
17.09.2024 | U16
Slovenija boljša od Madžarske
Slovenska reprezentanca do 16 let je v Radencih z zadetkoma Maja Pirca premagala izbrano vrsto Madžarske. Varovanci Muamerja Vugdalića se bodo z našimi vzhodnimi sosedi znova pomerili v četrtek.
17.09.2024 | Prva liga Telemach
Enajsterica 8. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
17.09.2024 | A
Bijol in Lovrić po preobratu z Udinesejem na vrhu lestvice
Po reprezentančnem premoru so bili v svojih klubih ponovno na delu slovenski reprezentanti. V domačem prvenstvu se je z novo asistenco izkazal Josip Iličić, v 4. krogu Serie A pa sta Jaka Bijol in Sandi Lovrić sodelovala pri preobratu Udineseja proti Parmi in se razveselila že tretje zmage v novi sezoni.
16.09.2024 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Celje - Maribor
Sredin večer bo zaznamovala zaostala tekma drugega kroga. Kako se bo razpletel štajerski derbi?
16.09.2024 | U17
Kadeti dvakrat s Hrvaško
Slovenska reprezentanca do 17 let se bo konec septembra v sklopu priprav na jesenske kvalifikacije za evropsko prvenstvo dvakrat pomerila z izbrano vrsto Hrvaške. Selektor Goran Cvijanović je v ta namen razkril seznam 23 igralev.
16.09.2024 | Futsal U21
V pričakovanju tekem proti Franciji
Mlada (U21) futsal reprezentanca bo v prihajajočem vikendu izvedla krajše priprave pred prijateljskim srečanjem z vrstniki iz Francije.
15.09.2024 | Futsal ženska A reprezentanca
Dobro kljubovale Madžarski
Ženska futsal reprezentanca je tudi na drugi tekmi proti Madžarski, dvakratnim polfinalistkam evropskega prvenstva, odigrala dobra in tesno klonila (0:2).
15.09.2024 | WU17
Z zmago končale turnir
Ženska reprezentanca Slovenije U17 je z zmago proti Albaniji (2:0) uspešno končala turnir narodov – Gradiška. To je bil zadnji test pred oktobrskimi kvalifikacijami za evropsko prvenstvo.
15.09.2024 | Prva liga Telemach
Maribor do točk proti Kopru
Nogometaši Maribora so v 8. krogu Prve lige Telemach premagali Koper z 2:0 (1:0).
Trije goli Celja za tri točke
Državni nogometni prvaki iz Celja so na domačem stadionu v 8. krogu Prve lige Telemach premagali Nafto 1903 s 3:1 (1:0).
Brez golov med Bravom in Domžalami
Nogometaši ljubljanskega Bravo Kostela in Domžal so se v 8. krogu Prve lige Telemach razšli brez golov - 0:0.
14.09.2024 | Prva liga Telemach
Olimpija v drugem polčasu strla odpor Radomelj
Nogometaši Kalcer Radomelj so v 8. krogu Prve lige Telemach v Domžalah izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 0:2 (0:0).
14.09.2024 | 2. SNL
Grosupeljčani slavili na Ptuju, Tabor z zmago na vrh lestvice
Krka je za prvo domačo zmago v sezoni premagala Ilirijo, Drava pa je na svojem igrišču izgubila z Grosupeljčani. Prve zmage v sezoni so se razveselili Bistričani, Tabor je z zmago proti Beltincem skočil na vrh 2. SNL, saj je Gorica v primorskem dvoboju remizirala v Biljah.
Trije goli Vizingerja za visoko zmago Mure
Nogometaši Mure so v 8. krogu Prve lige Telemach doma premagali Primorje s 4:0 (2:0)
14.09.2024 | Futsal AA
Začenja se futsal svetovno prvenstvo
V Uzbekistanu se začenja 10. svetovno prvenstvo, kjer se za naslov prvaka meri 24 držav. Naslov prvaka brani Portugalska, ki je pred tremi leti z 2:1 ugnala Argentino.
13.09.2024 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Maribor - Koper
Maribor je med reprezentančnim premorom pošteno spremenil svojo igralsko zasedbo, v nedeljo pa bo v Ljudskem vrtu gostil nogometaše Kopra, med katere se je vrnil Denis Popović.
13.09.2024 | WU17
V pričakovanju tretje tekme turnirja
„Težka tekma proti zelo dobri ekipi Italije. Igralke so pokazale pravi pristop, se borile celotno tekmo, smo pa zadetke ponovno prejeli prelahko. Tak pristop in še nekaj konkretnosti v napadanih akcijah moramo prenesti na zadnjo tekmo in nato na kvalifikacije,“ je tekmo ocenila selektorica Anja Milenkovič.
13.09.2024 | Futsal ženska A reprezentanca
V nedeljo še enkrat z Madžarsko
Po dobrem prvem polčasu, 0:0 je bilo po 20 minutah, so Madžarke, tudi dvakratne zaporedne polfinalistke evropskega prvenstva, slavile zmago z 1:4. Slovenija je sicer povedla v 24. minuti, zadela je Tina Jesenovec. Med 33. in 39. minuto so Madžarke izkoristile napake v naši vrsti in zmagale. Druga tekma bo v nedeljo na Madžarskem.
Pred tekmo: Celje - Nafta
Nogometaši Nafte so niz porazov prekinili z norim preobratom proti Domžalam, po reprezentančnem premoru pa se odpravljajo k državnim prvakom. Celje v Prvi ligi Telemach ni dobilo zadnjih treh tekem.