Sodniki: | Brezovnik Gašper (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Benko Danijel (2. pomoč) |
Delegat: | Tratnjek Andrej |
Št. gledalcev: | 100 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 2 : 0 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 1 : 5 | Domžale |
N |
Gorica | 2 : 2 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Celje |
N |
Elta Izola | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Maribor Branik | |||
---|---|---|---|
Z |
Gorica | 2 : 6 | Maribor Branik |
Z |
Maribor Branik | 1 : 0 | Celje |
Z |
Elta Izola | 1 : 12 | Maribor Branik |
Z |
Maribor Branik | 10 : 0 | Interblock |
Z |
NOGA Triglav | 0 : 2 | Maribor Branik |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 35 | 3 | 6 | 26 | 25 | ||
Maribor | 35 | 26 | 6 | 3 | 114 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 18 | 2 | 3 | 13 | 14 | ||
Maribor | 18 | 13 | 3 | 2 | 49 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 17 | 1 | 3 | 13 | 11 | ||
Maribor | 17 | 13 | 3 | 1 | 65 |
19/20 | 13.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.12.2019, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:4 | (0:1) |
16/17 | 22.krog | Velenje, Umetna trava, 29.04.2017, ob 14.30 | Rudar Velenje | - | Maribor | 3:3 | (1:1) |
16/17 | 9.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 19.10.2016, ob 16.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) |
15/16 | 16.krog | Velenje, Velenje - umetna trava, 25.11.2015, ob 12.00 | - | Maribor | 2:5 | (0:2) | |
15/16 | 1.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 07.08.2015, ob 15.30 | - | Rudar Velenje | 7:1 | (2:0) | |
14/15 | 19.krog | Velenje, Umetna trava, 15.03.2015, ob 13.00 | - | Maribor | 1:2 | (0:1) | |
14/15 | 4.krog | Maribor, Športni park Tabor, 21.08.2014, ob 15.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (0:0) | |
13/14 | 23.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 11.04.2014, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 9:0 | (4:0) | |
13/14 | 8.krog | Velenje, Umetna trava, 22.09.2013, ob 14.30 | - | Maribor | 1:1 | (1:0) | |
12/13 | 28.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.06.2013, ob 15.30 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (1:0) | |
12/13 | 13.krog | Velenje, Umetna trava, 10.11.2012, ob 12.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:0) | |
11/12 | 28.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 6:1 | (1:1) | |
11/12 | 13.krog | Velenje, Umetna trava, 05.11.2011, ob 12.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
10/11 | 26.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 22.05.2011, ob 11.00 | - | Maribor | 1:4 | (0:1) | |
10/11 | 11.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 23.10.2010, ob 13.30 | - | Rudar Velenje | 3:2 | (2:1) | |
09/10 | 20.krog | Velenje, Ob Jezeru, 20.03.2010, ob 13.00 | - | Maribor | 0:1 | (0:0) | |
09/10 | 5.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.08.2009, ob 15.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (1:0) | |
08/09 | 19.krog | Velenje, Velenje-umetna trava, 08.03.2009, ob 13.00 | - | Maribor | 1:1 | (1:0) | |
08/09 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt, 21.10.2008, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 4:1 | (3:0) | |
07/08 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt, 09.03.2008, ob 12.00 | - | Rudar Velenje | 8:0 | (4:0) | |
07/08 | 4.krog | Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 05.09.2007, ob 15.00 | - | Maribor | 1:4 | (0:1) | |
06/07 | 26.krog | Velenje, Velenje, 18.05.2007, ob 16.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:3) | |
06/07 | 13.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2006, ob 12.00 | - | Rudar Velenje | 10:0 | (4:0) | |
05/06 | 21.krog | Velenje - umetna trava, 13.04.2006, ob 14.00 | - | Maribor | 3:1 | (1:1) | |
05/06 | 8.krog | Maribor, 25.09.2005, ob 10.00 | - | Rudar Velenje | 4:0 | (2:0) | |
04/05 | 23.krog | Maribor, 14.05.2005, ob 14.30 | - | Rudar Velenje | 4:0 | (0:0) | |
04/05 | 10.krog | Velenje-igrišče z umetno travo, 09.10.2004, ob 13.30 | - | Maribor | 0:3 | (0:2) | |
03/04 | 17.krog | Velenje, 03.04.2004, ob 14.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:1) | |
03/04 | 4.krog | Maribor, 08.10.2003, ob 13.30 | - | Rudar Velenje | 1:3 | (1:1) | |
02/03 | 14.krog | Velenje, 09.11.2002, ob 12.00 | - | Maribor | 0:6 | (0:2) | |
02/03 | 1.krog | Maribor, 11.08.2002, ob 15.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
01/02 | 23.krog | Na igrišču v Mozirju, 04.05.2002, ob 13.00 | - | Maribor | 1:0 | (0:0) | |
01/02 | 10.krog | Na igrišču NK Železničar-MB, 07.10.2001, ob 13.30 | - | Rudar Velenje | 3:3 | (3:1) | |
00/01 | 16.krog | Maribor, 18.03.2001, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
00/01 | 3.krog | Mozirje, 03.10.2000, ob 14.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
19. krog | ||
---|---|---|
Bravo | 0 : 1 | Aluminij |
Domžale | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Gorica | 0 : 2 | Krško |
Celje | 1 : 4 | NOGA Triglav |
Elta Izola | 0 : 3 | Interblock |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | Šampion |
Krka | 1 : 2 | Koper |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Maribor Branik |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor Branik | 30 | 74 | |
2 | Domžale | 30 | 69 | |
3 | NOGA Triglav | 30 | 61 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 30 | 55 | |
5 | Bravo | 30 | 54 | |
6 | Aluminij | 30 | 49 | |
7 | Krško | 30 | 49 | |
8 | Koper | 30 | 44 | |
9 | Gorica | 30 | 39 | |
10 | Krka | 30 | 38 | |
11 | Celje | 30 | 35 | |
12 | Šampion | 30 | 31 | |
13 | Interblock | 30 | 31 | |
14 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 24 | |
15 | Rudar Velenje | 30 | 22 | |
16 | Elta Izola | 30 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Štor | 31 |
2. | Žan Celar | 29 |
3. | Gaber Petric | 26 |
4. | Erwin Tiganj | 18 |
5. | Herolind Cikaqi | 17 |
Kristjan Sredojević | 17 | |
Tom Žurga | 17 | |
8. | Ambrož Klančič | 16 |
9. | Luka Kerin | 15 |
10. | Igor Kondič | 13 |
11. | Timotej Jurič | 12 |
Andraž Sorko | 12 | |
Adrian Rrahmani | 12 | |
14. | Luka Kambič | 11 |
15. | Aljaž Ploj | 10 |
Žiga Ovsenek | 10 | |
Jaka Rupnik | 10 | |
Marcel Kene | 10 | |
Kan Kovač | 10 | |
20. | Adnan Ahmetović | 9 |