1. krog
|
Gen Krško Posavje |
15:30
|
Mojstrovina Bistrica |
Sreda, 21.avgust 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Gen Krško Posavje |
15:30 |
Mojstrovina Bistrica |
Sreda, 21.avgust 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
15:30
|
Rudar Velenje |
Sreda, 21.avgust 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
15:30 |
Rudar Velenje |
Sreda, 21.avgust 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Šampion |
15:30
|
Jarenina-Pesnica |
Sreda, 21.avgust 2024 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion |
15:30 |
Jarenina-Pesnica |
Sreda, 21.avgust 2024 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Dravograd |
15:30
|
Drava Ptuj |
Sreda, 21.avgust 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd
|
Več informacij |
Dravograd |
15:30 |
Drava Ptuj |
Sreda, 21.avgust 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd
|
Veržej |
15:30
|
Združena Savinjska |
Sreda, 21.avgust 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej |
15:30 |
Združena Savinjska |
Sreda, 21.avgust 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
2. krog
|
Drava Ptuj |
11:00
|
Veržej |
Sobota, 24.avgust 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
11:00 |
Veržej |
Sobota, 24.avgust 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Jarenina-Pesnica |
11:00
|
Dravograd |
Nedelja, 25.avgust 2024 | Jarenina, Športni park Jarenina
|
Več informacij |
Jarenina-Pesnica |
11:00 |
Dravograd |
Nedelja, 25.avgust 2024 | Jarenina, Športni park Jarenina
|
Rudar Velenje |
11:00
|
Šampion |
Nedelja, 25.avgust 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
11:00 |
Šampion |
Nedelja, 25.avgust 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Gen Krško Posavje |
11:30
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 25.avgust 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Gen Krško Posavje |
11:30 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 25.avgust 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Mojstrovina Bistrica |
15:30
|
Združena Savinjska |
Nedelja, 25.avgust 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Mojstrovina Bistrica |
15:30 |
Združena Savinjska |
Nedelja, 25.avgust 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
3. krog
|
Novogradnje MB Tabor |
TBD
|
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 1.september 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
TBD |
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 1.september 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Šampion |
TBD
|
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 1.september 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion |
TBD |
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 1.september 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Dravograd |
TBD
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 1.september 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd
|
Več informacij |
Dravograd |
TBD |
Rudar Velenje |
Nedelja, 1.september 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd
|
Veržej |
TBD
|
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 1.september 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej |
TBD |
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 1.september 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Združena Savinjska |
TBD
|
Drava Ptuj |
Nedelja, 1.september 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
TBD |
Drava Ptuj |
Nedelja, 1.september 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
4. krog
|
Mojstrovina Bistrica |
TBD
|
Drava Ptuj |
Četrtek, 5.september 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Mojstrovina Bistrica |
TBD |
Drava Ptuj |
Četrtek, 5.september 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Jarenina-Pesnica |
TBD
|
Združena Savinjska |
Četrtek, 5.september 2024 | Jarenina, Športni park Jarenina
|
Več informacij |
Jarenina-Pesnica |
TBD |
Združena Savinjska |
Četrtek, 5.september 2024 | Jarenina, Športni park Jarenina
|
Rudar Velenje |
TBD
|
Veržej |
Četrtek, 5.september 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
TBD |
Veržej |
Četrtek, 5.september 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Gen Krško Posavje |
TBD
|
Dravograd |
Četrtek, 5.september 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Gen Krško Posavje |
TBD |
Dravograd |
Četrtek, 5.september 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Novogradnje MB Tabor |
TBD
|
Šampion |
Četrtek, 5.september 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
TBD |
Šampion |
Četrtek, 5.september 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
5. krog
|
Šampion |
TBD
|
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 8.september 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion |
TBD |
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 8.september 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Dravograd |
TBD
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 8.september 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd
|
Več informacij |
Dravograd |
TBD |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 8.september 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd
|
Veržej |
TBD
|
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 8.september 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej |
TBD |
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 8.september 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Združena Savinjska |
TBD
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 8.september 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
TBD |
Rudar Velenje |
Nedelja, 8.september 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Drava Ptuj |
TBD
|
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 8.september 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
TBD |
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 8.september 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
6. krog
|
Mojstrovina Bistrica |
TBD
|
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 15.september 2024
|
Več informacij |
Mojstrovina Bistrica |
TBD |
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 15.september 2024 | ,
|
Rudar Velenje |
TBD
|
Drava Ptuj |
Nedelja, 15.september 2024
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
TBD |
Drava Ptuj |
Nedelja, 15.september 2024 | ,
|
Gen Krško Posavje |
TBD
|
Združena Savinjska |
Nedelja, 15.september 2024
|
Več informacij |
Gen Krško Posavje |
TBD |
Združena Savinjska |
Nedelja, 15.september 2024 | ,
|
Novogradnje MB Tabor |
TBD
|
Veržej |
Nedelja, 15.september 2024
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
TBD |
Veržej |
Nedelja, 15.september 2024 | ,
|
Šampion |
TBD
|
Dravograd |
Nedelja, 15.september 2024
|
Več informacij |
Šampion |
TBD |
Dravograd |
Nedelja, 15.september 2024 | ,
|
7. krog
|
Dravograd |
TBD
|
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 22.september 2024
|
Več informacij |
Dravograd |
TBD |
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 22.september 2024 | ,
|
Veržej |
TBD
|
Šampion |
Nedelja, 22.september 2024
|
Več informacij |
Veržej |
TBD |
Šampion |
Nedelja, 22.september 2024 | ,
|
Združena Savinjska |
TBD
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 22.september 2024
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
TBD |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 22.september 2024 | ,
|
Drava Ptuj |
TBD
|
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 22.september 2024
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
TBD |
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 22.september 2024 | ,
|
Jarenina-Pesnica |
TBD
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 22.september 2024
|
Več informacij |
Jarenina-Pesnica |
TBD |
Rudar Velenje |
Nedelja, 22.september 2024 | ,
|
8. krog
|
Mojstrovina Bistrica |
TBD
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 29.september 2024
|
Več informacij |
Mojstrovina Bistrica |
TBD |
Rudar Velenje |
Nedelja, 29.september 2024 | ,
|
Gen Krško Posavje |
TBD
|
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 29.september 2024
|
Več informacij |
Gen Krško Posavje |
TBD |
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 29.september 2024 | ,
|
Novogradnje MB Tabor |
TBD
|
Drava Ptuj |
Nedelja, 29.september 2024
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
TBD |
Drava Ptuj |
Nedelja, 29.september 2024 | ,
|
Šampion |
TBD
|
Združena Savinjska |
Nedelja, 29.september 2024
|
Več informacij |
Šampion |
TBD |
Združena Savinjska |
Nedelja, 29.september 2024 | ,
|
Dravograd |
TBD
|
Veržej |
Nedelja, 29.september 2024
|
Več informacij |
Dravograd |
TBD |
Veržej |
Nedelja, 29.september 2024 | ,
|
9. krog
|
Veržej |
TBD
|
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 6.oktober 2024
|
Več informacij |
Veržej |
TBD |
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 6.oktober 2024 | ,
|
Združena Savinjska |
TBD
|
Dravograd |
Nedelja, 6.oktober 2024
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
TBD |
Dravograd |
Nedelja, 6.oktober 2024 | ,
|
Drava Ptuj |
TBD
|
Šampion |
Nedelja, 6.oktober 2024
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
TBD |
Šampion |
Nedelja, 6.oktober 2024 | ,
|
Jarenina-Pesnica |
TBD
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 6.oktober 2024
|
Več informacij |
Jarenina-Pesnica |
TBD |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 6.oktober 2024 | ,
|
Rudar Velenje |
TBD
|
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 6.oktober 2024
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
TBD |
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 6.oktober 2024 | ,
|
10. krog
|
Mojstrovina Bistrica |
TBD
|
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 13.oktober 2024
|
Več informacij |
Mojstrovina Bistrica |
TBD |
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 13.oktober 2024 | ,
|
Rudar Velenje |
TBD
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 13.oktober 2024
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
TBD |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 13.oktober 2024 | ,
|
Jarenina-Pesnica |
TBD
|
Šampion |
Nedelja, 13.oktober 2024
|
Več informacij |
Jarenina-Pesnica |
TBD |
Šampion |
Nedelja, 13.oktober 2024 | ,
|
Drava Ptuj |
TBD
|
Dravograd |
Nedelja, 13.oktober 2024
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
TBD |
Dravograd |
Nedelja, 13.oktober 2024 | ,
|
Združena Savinjska |
TBD
|
Veržej |
Nedelja, 13.oktober 2024
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
TBD |
Veržej |
Nedelja, 13.oktober 2024 | ,
|
11. krog
|
Združena Savinjska |
TBD
|
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 20.oktober 2024
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
TBD |
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 20.oktober 2024 | ,
|
Veržej |
TBD
|
Drava Ptuj |
Nedelja, 20.oktober 2024
|
Več informacij |
Veržej |
TBD |
Drava Ptuj |
Nedelja, 20.oktober 2024 | ,
|
Dravograd |
TBD
|
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 20.oktober 2024
|
Več informacij |
Dravograd |
TBD |
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 20.oktober 2024 | ,
|
Šampion |
TBD
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 20.oktober 2024
|
Več informacij |
Šampion |
TBD |
Rudar Velenje |
Nedelja, 20.oktober 2024 | ,
|
Novogradnje MB Tabor |
TBD
|
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 20.oktober 2024
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
TBD |
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 20.oktober 2024 | ,
|
12. krog
|
Mojstrovina Bistrica |
TBD
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 27.oktober 2024
|
Več informacij |
Mojstrovina Bistrica |
TBD |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 27.oktober 2024 | ,
|
Gen Krško Posavje |
TBD
|
Šampion |
Nedelja, 27.oktober 2024
|
Več informacij |
Gen Krško Posavje |
TBD |
Šampion |
Nedelja, 27.oktober 2024 | ,
|
Rudar Velenje |
TBD
|
Dravograd |
Nedelja, 27.oktober 2024
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
TBD |
Dravograd |
Nedelja, 27.oktober 2024 | ,
|
Jarenina-Pesnica |
TBD
|
Veržej |
Nedelja, 27.oktober 2024
|
Več informacij |
Jarenina-Pesnica |
TBD |
Veržej |
Nedelja, 27.oktober 2024 | ,
|
Drava Ptuj |
TBD
|
Združena Savinjska |
Nedelja, 27.oktober 2024
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
TBD |
Združena Savinjska |
Nedelja, 27.oktober 2024 | ,
|
13. krog
|
Drava Ptuj |
TBD
|
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 3.november 2024
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
TBD |
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 3.november 2024 | ,
|
Združena Savinjska |
TBD
|
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 3.november 2024
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
TBD |
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 3.november 2024 | ,
|
Veržej |
TBD
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 3.november 2024
|
Več informacij |
Veržej |
TBD |
Rudar Velenje |
Nedelja, 3.november 2024 | ,
|
Dravograd |
TBD
|
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 3.november 2024
|
Več informacij |
Dravograd |
TBD |
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 3.november 2024 | ,
|
Šampion |
TBD
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 3.november 2024
|
Več informacij |
Šampion |
TBD |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 3.november 2024 | ,
|
14. krog
|
Mojstrovina Bistrica |
TBD
|
Šampion |
Nedelja, 10.november 2024
|
Več informacij |
Mojstrovina Bistrica |
TBD |
Šampion |
Nedelja, 10.november 2024 | ,
|
Novogradnje MB Tabor |
TBD
|
Dravograd |
Nedelja, 10.november 2024
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
TBD |
Dravograd |
Nedelja, 10.november 2024 | ,
|
Gen Krško Posavje |
TBD
|
Veržej |
Nedelja, 10.november 2024
|
Več informacij |
Gen Krško Posavje |
TBD |
Veržej |
Nedelja, 10.november 2024 | ,
|
Rudar Velenje |
TBD
|
Združena Savinjska |
Nedelja, 10.november 2024
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
TBD |
Združena Savinjska |
Nedelja, 10.november 2024 | ,
|
Jarenina-Pesnica |
TBD
|
Drava Ptuj |
Nedelja, 10.november 2024
|
Več informacij |
Jarenina-Pesnica |
TBD |
Drava Ptuj |
Nedelja, 10.november 2024 | ,
|
15. krog
|
Jarenina-Pesnica |
TBD
|
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 17.november 2024
|
Več informacij |
Jarenina-Pesnica |
TBD |
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 17.november 2024 | ,
|
Drava Ptuj |
TBD
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 17.november 2024
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
TBD |
Rudar Velenje |
Nedelja, 17.november 2024 | ,
|
Združena Savinjska |
TBD
|
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 17.november 2024
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
TBD |
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 17.november 2024 | ,
|
Veržej |
TBD
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 17.november 2024
|
Več informacij |
Veržej |
TBD |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 17.november 2024 | ,
|
Dravograd |
TBD
|
Šampion |
Nedelja, 17.november 2024
|
Več informacij |
Dravograd |
TBD |
Šampion |
Nedelja, 17.november 2024 | ,
|
16. krog
|
Mojstrovina Bistrica |
TBD
|
Dravograd |
Nedelja, 24.november 2024
|
Več informacij |
Mojstrovina Bistrica |
TBD |
Dravograd |
Nedelja, 24.november 2024 | ,
|
Šampion |
TBD
|
Veržej |
Nedelja, 24.november 2024
|
Več informacij |
Šampion |
TBD |
Veržej |
Nedelja, 24.november 2024 | ,
|
Novogradnje MB Tabor |
TBD
|
Združena Savinjska |
Nedelja, 24.november 2024
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
TBD |
Združena Savinjska |
Nedelja, 24.november 2024 | ,
|
Gen Krško Posavje |
TBD
|
Drava Ptuj |
Nedelja, 24.november 2024
|
Več informacij |
Gen Krško Posavje |
TBD |
Drava Ptuj |
Nedelja, 24.november 2024 | ,
|
Rudar Velenje |
TBD
|
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 24.november 2024
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
TBD |
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 24.november 2024 | ,
|
17. krog
|
Rudar Velenje |
TBD
|
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 16.marec 2025
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
TBD |
Mojstrovina Bistrica |
Nedelja, 16.marec 2025 | ,
|
Jarenina-Pesnica |
TBD
|
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 16.marec 2025
|
Več informacij |
Jarenina-Pesnica |
TBD |
Gen Krško Posavje |
Nedelja, 16.marec 2025 | ,
|
Drava Ptuj |
TBD
|
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 16.marec 2025
|
Več informacij |
Drava Ptuj |
TBD |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 16.marec 2025 | ,
|
Združena Savinjska |
TBD
|
Šampion |
Nedelja, 16.marec 2025
|
Več informacij |
Združena Savinjska |
TBD |
Šampion |
Nedelja, 16.marec 2025 | ,
|
Veržej |
TBD
|
Dravograd |
Nedelja, 16.marec 2025
|
Več informacij |
Veržej |
TBD |
Dravograd |
Nedelja, 16.marec 2025 | ,
|
18. krog
|
Mojstrovina Bistrica |
TBD
|
Veržej |
Nedelja, 23.marec 2025
|
Več informacij |
Mojstrovina Bistrica |
TBD |
Veržej |
Nedelja, 23.marec 2025 | ,
|
Dravograd |
TBD
|
Združena Savinjska |
Nedelja, 23.marec 2025
|
Več informacij |
Dravograd |
TBD |
Združena Savinjska |
Nedelja, 23.marec 2025 | ,
|
Šampion |
TBD
|
Drava Ptuj |
Nedelja, 23.marec 2025
|
Več informacij |
Šampion |
TBD |
Drava Ptuj |
Nedelja, 23.marec 2025 | ,
|
Novogradnje MB Tabor |
TBD
|
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 23.marec 2025
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
TBD |
Jarenina-Pesnica |
Nedelja, 23.marec 2025 | ,
|
Gen Krško Posavje |
TBD
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 23.marec 2025
|
Več informacij |
Gen Krško Posavje |
TBD |
Rudar Velenje |
Nedelja, 23.marec 2025 | ,
|