Sodniki: | Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč) , Ponis Roberto (4. sodnik) , Žnidaršič Andrej (5. sodnik) , Podgoršek Marko (6. sodnik) |
Delegat: | Levačič Danilo |
Št. gledalcev: | 2370 |
Celje | |||
---|---|---|---|
P |
Celje | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Celje |
Z |
Mura | 0 : 1 | Celje |
Z |
Celje | 4 : 0 | Mura |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 3 | Celje |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 1 : 6 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Celje | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Celje |
N |
Maribor | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Celje | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | ||
Olimpija Ljubljana | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | ||
Olimpija Ljubljana | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | ||
Olimpija Ljubljana | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 |
22/23 | 5.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 06.04.2023, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 25.05.2021, ob 20.45 | Celje | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 6.krog | Celje, Arena Z'dežele, 11.04.2018, ob 17.15 | Celje | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 5.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 04.04.2018, ob 18.00 | Olimpija Ljubljana | - | Celje | 2:1 | (0:1) |
15/16 | 4.krog | Celje, Arena Petrol, 28.10.2015, ob 17.30 | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (2:0) | |
15/16 | 3.krog | Ljubljana, ŠRC Stožice, 21.10.2015, ob 17.30 | - | Celje | 2:2 | (1:2) | |
10/11 | 2.krog | Ljubljana, ŠRC Stožice, 14.09.2010, ob 20.00 | - | Celje | 2:0 | (0:0) |
6. krog | ||
---|---|---|
Celje | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Aluminij | 2 : 2 | Gorica |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Leon Benko | 5 |
2. | Luka Bobičanec | 3 |
Ibrahim Arafat Mensah | 3 | |
Vedran Mesec | 3 | |
Abass Issah | 3 | |
Anel Hajrić | 3 | |
Luka Kambič | 3 | |
Amadej Maroša | 3 | |
Žiga Škoflek | 3 | |
Luka Šušnjara | 3 | |
11. | Marko Nunić | 2 |
Damir Bartulovič | 2 | |
Mitja Križan | 2 | |
Aleks Petrovčič | 2 | |
Nik Kapun | 2 | |
Rok Kronaveter | 2 | |
Leon Marinič | 2 | |
Bede Amarachi Osuji | 2 | |
Filip Dangubić | 2 | |
Jasmin Mešanović | 2 |