1.krog |
14.08.2022 ob 11.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Koper |
2.krog |
20.08.2022 ob 11.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 2 : 1 | ND Slovan |
3.krog |
27.08.2022 ob 11.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Radomlje | 4 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
4.krog |
31.08.2022 ob 17.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Triglav Kranj |
5.krog |
04.09.2022 ob 11.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
6.krog |
10.09.2022 ob 17.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 5 : 1 | NK Škofja Loka |
7.krog |
17.09.2022 ob 11.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 10 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
8.krog |
24.09.2022 ob 11.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 3 : 1 | ND Ilirija |
9.krog |
01.10.2022 ob 16.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 3 : 1 | ŠD Šenčur |
10.krog |
09.10.2022 ob 11.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Vitanest Bilje |
11.krog |
16.10.2022 ob 13.30 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje | 3 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
12.krog |
22.10.2022 ob 10.30 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 4 : 1 | Olimpija Ljubljana |
13.krog |
30.10.2022 ob 10.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Generali | 3 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
14.krog |
06.11.2022 ob 11.30 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 3 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
15.krog |
13.11.2022 ob 11.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Slovan | 3 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
16.krog |
19.11.2022 ob 13.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
17.krog |
15.03.2023 ob 18.30 |
Športni center Kranj - igrišče z UT | Triglav Kranj | 3 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
18.krog |
19.03.2023 ob 11.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 4 : 1 | Krka |
19.krog |
28.03.2023 ob 16.00 |
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše | Škofja Loka - Medvode | 1 : 2 | NK Brinje-Grosuplje |
20.krog |
31.03.2023 ob 19.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Domžale |
21.krog |
04.04.2023 ob 16.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 2 : 6 | NK Brinje-Grosuplje |
22.krog |
18.04.2023 ob 18.30 |
Športni park Šenčur | Eltron Šenčur | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
23.krog |
23.04.2023 ob 11.00 |
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT | Bilje | 1 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
24.krog |
03.05.2023 ob 19.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 6 : 2 | Primorje |
25.krog |
13.05.2023 ob 11.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
26.krog |
18.05.2023 ob 19.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Bravo |
BRINJE-GROSUPLJE |
---|
Ob Grosupeljščici 19 1290 Grosuplje tel: fax: email: info@nkbrinje.si www: www.nogometniklub-brinje.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Maks Ljubenović | 13 |
2. | Eso Hankušić | 10 |
3. | Maj Košir | 6 |
Leon Škulj | 6 | |
Nikolaj Lazarević | 6 | |
6. | Benjamin Zabukovec | 5 |
7. | Lee Globokar | 4 |
8. | Matej Mehle | 3 |
9. | Vid Kenk | 2 |
10. | Jure Urbanč | 1 |
Vitan Lamovšek | 1 | |
Ajdin Husić | 1 | |
Nikola Njenjić | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 67 | |
2 | Bilje | 26 | 57 | |
3 | Brinje Grosuplje | 26 | 50 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
5 | Bravo | 26 | 46 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 41 | |
7 | Koper | 26 | 39 | |
8 | Eltron Šenčur | 26 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 26 | 29 | |
10 | Slovan | 26 | 26 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 26 | |
12 | Krka | 26 | 22 | |
13 | Škofja Loka - Medvode | 26 | 15 | |
14 | Primorje | 26 | 12 |