1.krog |
14.08.2022 ob 11.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 0 : 2 | ŠD Rogoza |
2.krog |
20.08.2022 ob 11.00 |
Športni center Dravograd | Dravograd | 0 : 0 | Maribor |
3.krog |
27.08.2022 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 1 : 4 | NK Koroška Dravograd |
4.krog |
31.08.2022 ob 11.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 2 : 2 | Aluminij |
5.krog |
04.09.2022 ob 13.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 1 : 2 | NK Koroška Dravograd |
6.krog |
10.09.2022 ob 11.00 |
Športni center Dravograd | Dravograd | 4 : 0 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
7.krog |
17.09.2022 ob 11.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 6 : 0 | NK Koroška Dravograd |
8.krog |
24.09.2022 ob 11.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 1 : 2 | Rudar Velenje |
9.krog |
19.10.2022 ob 15.30 |
Športni park Jarenina | Jarenina | 0 : 3 | NK Koroška Dravograd |
10.krog |
07.10.2022 ob 18.45 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 1 : 7 | Mura |
11.krog |
15.10.2022 ob 11.00 |
ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT | Rogaška | 2 : 1 | NK Koroška Dravograd |
12.krog |
22.10.2022 ob 11.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 1 : 3 | Krško |
13.krog |
29.10.2022 ob 13.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | 0 : 3 | NK Koroška Dravograd |
14.krog |
06.11.2022 ob 11.00 |
Igrišče Rogoza | Roho VBO | 3 : 1 | NK Koroška Dravograd |
15.krog |
12.11.2022 ob 11.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 1 : 0 | NK Koroška Dravograd |
16.krog |
19.11.2022 ob 11.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 9 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
17.krog |
12.03.2023 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 6 : 1 | NK Koroška Dravograd |
18.krog |
18.03.2023 ob 11.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 0 : 1 | NK Šampion |
19.krog |
25.03.2023 ob 11.00 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Kety Emmi&Impol Bistrica | 0 : 1 | NK Koroška Dravograd |
20.krog |
29.03.2023 ob 16.30 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 2 : 4 | Celje |
21.krog |
08.04.2023 ob 10.30 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 0 : 0 | NK Koroška Dravograd |
22.krog |
19.04.2023 ob 18.30 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 5 : 0 | Jarenina |
23.krog |
22.04.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | Mura | 5 : 0 | NK Koroška Dravograd |
24.krog |
03.05.2023 ob 17.00 |
Športni center Dravograd | Dravograd | 1 : 3 | Rogaška |
25.krog |
13.05.2023 ob 11.30 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Šentjernej | 5 : 0 | NK Koroška Dravograd |
26.krog |
20.05.2023 ob 11.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 1 : 1 | Brežice - Terme Čatež |
KOROŠKA DRAVOGRAD |
---|
Koroška cesta 50 2370 Dravograd tel: 031 366 929 fax: 02/878-44-36 email: nkdravograd@gmail.com www: www.nkdravograd.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Teo Koren | 12 |
2. | Rok Kert | 8 |
3. | Gal Svetina | 5 |
4. | Filip Praznik | 4 |
Tai Sinrajh | 4 | |
6. | Taj Veržun | 3 |
7. | Žan Korošec | 2 |
Mai Krenk | 2 | |
9. | Gal Naveršnik | 1 |
Žiga Strmšek | 1 | |
Ian Lesjak | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Mura | 26 | 65 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Krško Šentjernej | 26 | 60 | |
5 | A2S Celje | 26 | 52 | |
6 | Rogaška | 26 | 41 | |
7 | Roho VBO | 26 | 36 | |
8 | Rudar Velenje | 26 | 36 | |
9 | Dravograd | 26 | 28 | |
10 | Šampion | 26 | 21 | |
11 | Drava Ptuj | 26 | 20 | |
12 | Jarenina | 26 | 13 | |
13 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 26 | 13 | |
14 | Brežice 1919 | 26 | 9 |