1.krog |
14.08.2022 ob 11.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Koper |
2.krog |
20.08.2022 ob 11.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 2 : 3 | ND Ilirija |
3.krog |
27.08.2022 ob 11.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Slovan | 1 : 3 | Koper |
4.krog |
31.08.2022 ob 17.30 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 3 : 0 | ŠD Šenčur |
5.krog |
03.09.2022 ob 11.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Radomlje | 1 : 1 | Koper |
6.krog |
10.09.2022 ob 11.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 2 : 1 | Vitanest Bilje |
7.krog |
17.09.2022 ob 11.00 |
Športni center Kranj - igrišče z UT | Triglav Kranj | 0 : 0 | Koper |
8.krog |
24.09.2022 ob 13.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 2 : 1 | Primorje |
9.krog |
01.10.2022 ob 11.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 1 : 6 | Koper |
10.krog |
07.10.2022 ob 17.30 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
11.krog |
02.11.2022 ob 14.00 |
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše | Škofja Loka - Medvode | 1 : 5 | Koper |
12.krog |
22.10.2022 ob 12.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 1 : 2 | Bravo |
13.krog |
30.10.2022 ob 17.30 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 7 : 0 | Koper |
14.krog |
06.11.2022 ob 11.30 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 3 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
15.krog |
13.11.2022 ob 11.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Koper |
16.krog |
19.11.2022 ob 14.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 3 : 0 | ND Slovan |
17.krog |
22.03.2023 ob 18.00 |
Športni park Šenčur | Eltron Šenčur | 0 : 0 | Koper |
18.krog |
18.03.2023 ob 11.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
19.krog |
25.03.2023 ob 11.00 |
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT | Bilje | 3 : 1 | Koper |
20.krog |
01.04.2023 ob 11.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 4 : 2 | Triglav Kranj |
21.krog |
08.04.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 3 : 2 | Koper |
22.krog |
15.04.2023 ob 11.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 3 : 2 | Krka |
23.krog |
20.04.2023 ob 16.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Koper |
24.krog |
09.05.2023 ob 18.30 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 5 : 0 | NK Škofja Loka |
25.krog |
13.05.2023 ob 14.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Generali | 2 : 2 | Koper |
26.krog |
20.05.2023 ob 11.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 2 : 2 | Domžale |
KOPER |
---|
Stadion: ŠRC Bonifika |
Ljubljanska cesta 2 6000 Koper - Capodistria tel: 05/ 908 53 80 fax: 05/ 908 53 84 email: info@fckoper.si www: www.fckoper.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Arman Durmiši | 14 |
2. | Noel Čirjak | 11 |
3. | Adel Čikotić | 6 |
4. | Luka Lončar | 4 |
5. | Aleksej Šutalo | 3 |
Leonardo Bogatinov | 3 | |
Stefan Luka Sunjka | 3 | |
8. | Jiacheng Ji | 2 |
Adel Džafić | 2 | |
10. | Tomas Božič | 1 |
Maj Bečaj | 1 | |
Tian Mačak | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 67 | |
2 | Bilje | 26 | 57 | |
3 | Brinje Grosuplje | 26 | 50 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
5 | Bravo | 26 | 46 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 41 | |
7 | Koper | 26 | 39 | |
8 | Eltron Šenčur | 26 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 26 | 29 | |
10 | Slovan | 26 | 26 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 26 | |
12 | Krka | 26 | 22 | |
13 | Škofja Loka - Medvode | 26 | 15 | |
14 | Primorje | 26 | 12 |