Leto rojstva: | 2011 |
Državljanstvo: | Slovensko |
Krog | Tekma | Status | Goli | Rumeni | Rdeči | Minute | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aluminij - ŽNK Mura Nona 5:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
1 | Aluminij - Radlje ob Dravi 1:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
1 | ŽNK Radlje - ŽNK Aluminij 0:0 | ni vstopil | 0 | ||||||
1 | ŽNK Aluminij - ŽNK Cerklje 1:3 | začetnih 11 | 30 | ||||||
1 | ŽNK Cerklje - Aluminij 0:3 | začetnih 11 | 30 | ||||||
2 | Primorje Gaia Naturelle - ŽNK Aluminij 4:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
2 | ŽNK Aluminij - ŽNK Mura Nona 0:6 | vstopil | 15 | ||||||
2 | ŽNK Žalec - Aluminij 0:5 | začetnih 11 | 30 | ||||||
3 | DNK Trbovlje - Aluminij 0:11 | začetnih 11 | 30 | ||||||
3 | ŽNK Posavje Kostak - ŽNK Aluminij 4:5 | začetnih 11 | 30 | ||||||
3 | ŽNK Aluminij - Krim 3:0 | ni vstopil | 0 | ||||||
3 | Aluminij - ŽNK Radomlje 3:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
4 | ŽNK Cerklje - ŽNK Aluminij 0:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
4 | Aluminij - MB Tabor 2:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
4 | WFC Drava Ptuj - Aluminij 0:9 | začetnih 11 | 30 | ||||||
5 | Aluminij - ŽNK Mura Nona 3:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
5 | Aluminij - Radlje ob Dravi 2:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
5 | ŽNK Aluminij - Primorje Gaia Naturelle 0:3 | ni vstopil | 0 | ||||||
5 | ŽNK Aluminij - NK MB Tabor 7:1 | začetnih 11 | 50 | ||||||
6 | ŽNK Aluminij - ŽNK Žalec 4:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
6 | Krim - ŽNK Aluminij 3:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
6 | ŽNK Žalec - Aluminij 0:5 | začetnih 11 | 30 | ||||||
7 | DNK Trbovlje - Aluminij 0:5 | začetnih 11 | 30 | ||||||
7 | ŽNK Aluminij - ŽNK Mons Claudius Rogatec 1:0 | ni vstopil | 0 | ||||||
8 | ŽNK Aluminij - ŽNK Radlje 1:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
8 | Aluminij - MB Tabor 1:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
8 | WFC Drava Ptuj - Aluminij 0:5 | začetnih 11 | 30 | ||||||
9 | Aluminij - ŽNK Mura Nona 2:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
9 | Aluminij - Radlje ob Dravi 1:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
9 | ŽNK Mura Nona - ŽNK Aluminij 0:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
10 | ŽNK Aluminij - ŽNK Posavje Kostak 5:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
10 | ŽNK Žalec - Aluminij 0:3 | začetnih 11 | 30 | ||||||
12 | Aluminij - MB Tabor 0:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
12 | WFC Drava Ptuj - Aluminij 0:14 | začetnih 11 | 30 | ||||||
12 | NK MB Tabor - ŽNK Aluminij 2:5 | začetnih 11 | 30 | ||||||
13 | ŽNK Žalec - ŽNK Aluminij 2:3 | vstopil | 10 | ||||||
13 | Aluminij - ŽNK Mura Nona 1:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
13 | Aluminij - Radlje ob Dravi 1:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
14 | DNK Trbovlje - Aluminij 0:7 | začetnih 11 | 30 | ||||||
14 | ŽNK Žalec - Aluminij 0:4 | začetnih 11 | 30 | ||||||
14 | ŽNK Mons Claudius Rogatec - ŽNK Aluminij 0:3 | začetnih 11 | 30 | ||||||
Skupaj po tekmovanjih |
|||||||||
Deklice U13 - Finale | 2 | 1 | 0 | 0 | 60 | ||||
Deklice U13 Vzhod | 21 | 12 | 0 | 0 | 630 | ||||
Deklice U15 | 4 | 0 | 0 | 0 | 120 | ||||
Deklice U15 Vzhod | 10 | 7 | 0 | 0 | 285 |
ALUMINIJ |
---|
Stadion: Športni park Kidričevo |
Kajuhova 16 2325 Kidričevo tel: 02/787-22-21 fax: 02/787-21-07 email: nkaluminij@telemach.net www: www.nkaluminij.net |
MOŠTVO | ||
---|---|---|
Nia-Jana Jambriško | ||
Nika Šegula | ||
Pia Letonja | ||
Lara Janežič | ||
Tiana Tavčar | ||
Nea Vuković | ||
Ely Erker | ||
Doris Cimerman | ||
Maša Golob | ||
Ema Krhlanko | ||
Lily Škoda | ||
Zala Vindiš | ||
Evelin Špindler | ||
Ariela Maračić | ||
Lučka Janežič | ||
Geli Črnivec | ||
Lucija Planinc | ||
Lea Živa Planinc | ||
Donatella Senica | ||
Doroteja Korošec |