Leto rojstva: | 2013 |
Državljanstvo: | Slovensko |
Pravica nastopa od: | 07.09.2017 |
Krog | Tekma | Status | Goli | Rumeni | Rdeči | Minute | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aluminij - ŽNK Mura Nona 5:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
1 | Aluminij - Radlje ob Dravi 1:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
1 | ŽNK Cerklje - Aluminij 0:3 | začetnih 11 | 30 | ||||||
2 | ŽNK Žalec - Aluminij 0:5 | začetnih 11 | 30 | ||||||
3 | DNK Trbovlje - Aluminij 0:11 | začetnih 11 | 30 | ||||||
3 | Aluminij - ŽNK Radomlje 3:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
4 | Aluminij - MB Tabor 2:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
4 | WFC Drava Ptuj - Aluminij 0:9 | začetnih 11 | 30 | ||||||
5 | Aluminij - ŽNK Mura Nona 3:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
5 | Aluminij - Radlje ob Dravi 2:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
6 | ŽNK Žalec - Aluminij 0:5 | začetnih 11 | 30 | ||||||
9 | Aluminij - ŽNK Mura Nona 2:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
9 | Aluminij - Radlje ob Dravi 1:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
10 | ŽNK Žalec - Aluminij 0:3 | začetnih 11 | 30 | ||||||
12 | Aluminij - MB Tabor 0:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
12 | WFC Drava Ptuj - Aluminij 0:14 | začetnih 11 | 30 | ||||||
13 | Aluminij - ŽNK Mura Nona 1:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
13 | Aluminij - Radlje ob Dravi 1:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
14 | DNK Trbovlje - Aluminij 0:7 | začetnih 11 | 30 | ||||||
14 | ŽNK Žalec - Aluminij 0:4 | začetnih 11 | 30 | ||||||
15 | DNK Trbovlje - Aluminij 0:8 | začetnih 11 | 30 | ||||||
16 | Aluminij - MB Tabor 0:1 | začetnih 11 | 30 | ||||||
16 | Aluminij - WFC Drava Ptuj 10:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
Skupaj po tekmovanjih |
|||||||||
Deklice U13 - Finale | 2 | 1 | 0 | 0 | 60 | ||||
Deklice U13 Vzhod | 21 | 14 | 0 | 0 | 630 |
ALUMINIJ |
---|
Stadion: Športni park Kidričevo |
Kajuhova 16 2325 Kidričevo tel: 02/787-22-21 fax: 02/787-21-07 email: nkaluminij@telemach.net www: www.nkaluminij.net |
MOŠTVO | ||
---|---|---|
Nia-Jana Jambriško | ||
Nika Šegula | ||
Pia Letonja | ||
Lara Janežič | ||
Tiana Tavčar | ||
Nea Vuković | ||
Ely Erker | ||
Doris Cimerman | ||
Maša Golob | ||
Ema Krhlanko | ||
Lily Škoda | ||
Zala Vindiš | ||
Evelin Špindler | ||
Ariela Maračić | ||
Lučka Janežič | ||
Geli Črnivec | ||
Lucija Planinc | ||
Lea Živa Planinc | ||
Donatella Senica | ||
Doroteja Korošec |