Sodniki: | Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik), Pečarič Luka (1. pomoč), Grbec Ermin (2. pomoč) |
Delegat: | Tompa Marjan |
Št. gledalcev: | 100 |
Mura | |||
---|---|---|---|
N |
Tinex Šenčur | 0 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 0 | Koper |
P |
Domžale | 4 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 5 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Mura | 5 : 1 | A2S Celje |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 0 : 5 | Domžale |
P |
Mura | 3 : 0 | Koper |
P |
Koper | 2 : 3 | A2S Celje |
Z |
Bravo Generali | 0 : 1 | Koper |
N |
Koper | 0 : 0 | Dravograd |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
Koper | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||
Koper | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
Koper | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
23/24 | 25.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 04.05.2024, ob 12.00 | Mura | - | Koper | 3:0 | (1:0) |
23/24 | 12.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 31.10.2023, ob 13.00 | Koper | - | Mura | 2:1 | (1:1) |
25. krog | ||
---|---|---|
A2S Celje | 8 : 0 | Tinex Šenčur |
Bravo Generali | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Krka | 1 : 3 | Maribor |
Gorica | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
Mura | 3 : 0 | Koper |
Domžale | 6 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Dravograd | 0 : 1 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Domžale | 26 | 63 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Mura | 26 | 51 | |
5 | Koper | 26 | 40 | |
6 | A2S Celje | 26 | 38 | |
7 | Olimpija Ljubljana | 26 | 38 | |
8 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 35 | |
9 | Bravo Generali | 26 | 32 | |
10 | Tinex Šenčur | 26 | 27 | |
11 | Krka | 26 | 23 | |
12 | Brinje Grosuplje | 26 | 19 | |
13 | Gorica | 26 | 12 | |
14 | Dravograd | 26 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tian Nai Koren | 32 |
2. | Miha Matjašec | 20 |
3. | Tine Gorše | 17 |
4. | Maj Balažic | 16 |
Luka Rus | 16 | |
6. | Nejc Roman Leljak | 15 |
7. | Anže Dimitrijevič Šlamberger | 14 |
David Jereb | 14 | |
9. | Dejan Aćimović | 13 |
Gaj Polanec | 13 | |
Luka Zidarič | 13 | |
12. | Fabian Lungu | 12 |
Jaka Robin | 12 | |
14. | Alen Kapić | 11 |
Jan Jerebic | 11 | |
Mark Jovanović | 11 | |
17. | Tian Čaušević | 10 |
Tai Primc | 10 | |
Mark Kovše | 10 | |
Maks Felicijan | 10 |