1. krog
|
Šampion Klima Celje |
2 : 2 |
Drava |
Sobota, 12.avgust 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
2 : 2 |
Drava |
Sobota, 12.avgust 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Aluvar Beltinci |
2 : 4 |
Miklavž |
Sobota, 12.avgust 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
2 : 4 |
Miklavž |
Sobota, 12.avgust 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Novogradnje MB Tabor |
4 : 0 |
Krško Posavje |
Sreda, 16.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
4 : 0 |
Krško Posavje |
Sreda, 16.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Nafta 1903 |
2 : 1 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sreda, 23.avgust 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
2 : 1 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sreda, 23.avgust 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Veržej Sparta Slatina |
0 : 8 |
Rudar Velenje |
Torek, 29.avgust 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
0 : 8 |
Rudar Velenje |
Torek, 29.avgust 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
2. krog
|
Nafta 1903 |
6 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 19.avgust 2023 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
6 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 19.avgust 2023 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Krško Posavje |
2 : 3 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 19.avgust 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško Posavje |
2 : 3 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 19.avgust 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Drava |
1 : 7 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 19.avgust 2023 | Podvinci, Igrišče Podvinci - pomožno igrišče
|
Več informacij |
Drava |
1 : 7 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 19.avgust 2023 | Podvinci, Igrišče Podvinci - pomožno igrišče
|
Rudar Velenje |
2 : 2 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 19.avgust 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
2 : 2 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 19.avgust 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
0 : 5 |
Miklavž |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
0 : 5 |
Miklavž |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
3. krog
|
Aluvar Beltinci |
0 : 6 |
Drava |
Sobota, 26.avgust 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
0 : 6 |
Drava |
Sobota, 26.avgust 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Šampion Klima Celje |
0 : 1 |
Nafta 1903 |
Sobota, 26.avgust 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
0 : 1 |
Nafta 1903 |
Sobota, 26.avgust 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Veržej Sparta Slatina |
1 : 2 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 26.avgust 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
1 : 2 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 26.avgust 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Miklavž |
0 : 1 |
Krško Posavje |
Sobota, 26.avgust 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
0 : 1 |
Krško Posavje |
Sobota, 26.avgust 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Novogradnje MB Tabor |
6 : 1 |
Rudar Velenje |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
6 : 1 |
Rudar Velenje |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
4. krog
|
Nafta 1903 |
4 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 2.september 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
4 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 2.september 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
|
Drava |
1 : 1 |
Miklavž |
Sobota, 2.september 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava |
1 : 1 |
Miklavž |
Sobota, 2.september 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Veržej Sparta Slatina |
3 : 0 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 2.september 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
3 : 0 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 2.september 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Rudar Velenje |
6 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Nedelja, 3.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
6 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Nedelja, 3.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
1 : 2 |
Krško Posavje |
Nedelja, 3.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
1 : 2 |
Krško Posavje |
Nedelja, 3.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
5. krog
|
Novogradnje MB Tabor |
4 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Petek, 8.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
4 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Petek, 8.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Aluvar Beltinci |
0 : 3 |
Nafta 1903 |
Sobota, 9.september 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
0 : 3 |
Nafta 1903 |
Sobota, 9.september 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Krško Posavje |
1 : 2 |
Drava |
Sobota, 9.september 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško Posavje |
1 : 2 |
Drava |
Sobota, 9.september 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Šampion Klima Celje |
0 : 2 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 9.september 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
0 : 2 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 9.september 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Miklavž |
3 : 0 |
Rudar Velenje |
Nedelja, 10.september 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
3 : 0 |
Rudar Velenje |
Nedelja, 10.september 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
6. krog
|
Nafta 1903 |
3 : 0 |
Miklavž |
Sreda, 13.september 2023 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
3 : 0 |
Miklavž |
Sreda, 13.september 2023 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
2 : 0 |
Drava |
Sreda, 13.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
2 : 0 |
Drava |
Sreda, 13.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Veržej Sparta Slatina |
3 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sreda, 13.september 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
3 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sreda, 13.september 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Novogradnje MB Tabor |
3 : 1 |
Šampion Klima Celje |
Sreda, 13.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
3 : 1 |
Šampion Klima Celje |
Sreda, 13.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Rudar Velenje |
6 : 0 |
Krško Posavje |
Sreda, 13.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
6 : 0 |
Krško Posavje |
Sreda, 13.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
7. krog
|
Drava |
0 : 3 |
Rudar Velenje |
Sobota, 16.september 2023 | Podvinci, Igrišče Podvinci
|
Več informacij |
Drava |
0 : 3 |
Rudar Velenje |
Sobota, 16.september 2023 | Podvinci, Igrišče Podvinci
|
Aluvar Beltinci |
1 : 3 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 16.september 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
1 : 3 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 16.september 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Krško Posavje |
2 : 1 |
Nafta 1903 |
Sobota, 16.september 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško Posavje |
2 : 1 |
Nafta 1903 |
Sobota, 16.september 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
4 : 1 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 17.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
4 : 1 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 17.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Miklavž |
2 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Nedelja, 17.september 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
2 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Nedelja, 17.september 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
8. krog
|
Nafta 1903 |
0 : 0 |
Drava |
Sobota, 23.september 2023 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
0 : 0 |
Drava |
Sobota, 23.september 2023 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Šampion Klima Celje |
2 : 2 |
Miklavž |
Sobota, 23.september 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
2 : 2 |
Miklavž |
Sobota, 23.september 2023 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
2 : 6 |
Rudar Velenje |
Nedelja, 24.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
2 : 6 |
Rudar Velenje |
Nedelja, 24.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Novogradnje MB Tabor |
5 : 1 |
Aluvar Beltinci |
Nedelja, 24.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
5 : 1 |
Aluvar Beltinci |
Nedelja, 24.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Veržej Sparta Slatina |
1 : 2 |
Krško Posavje |
Nedelja, 24.september 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
1 : 2 |
Krško Posavje |
Nedelja, 24.september 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
9. krog
|
Aluvar Beltinci |
1 : 3 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 30.september 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
1 : 3 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 30.september 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Miklavž |
0 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 30.september 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
0 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 30.september 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Rudar Velenje |
5 : 0 |
Nafta 1903 |
Sobota, 30.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
5 : 0 |
Nafta 1903 |
Sobota, 30.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Krško Posavje |
1 : 3 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško Posavje |
1 : 3 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Drava |
3 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Grajena, Športni park Grajena
|
Več informacij |
Drava |
3 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Grajena, Športni park Grajena
|
10. krog
|
Miklavž |
1 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 7.oktober 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
1 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 7.oktober 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Krško Posavje |
0 : 3 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 7.oktober 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško Posavje |
0 : 3 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 7.oktober 2023 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
5 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 7.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
5 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 7.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Drava |
5 : 1 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava |
5 : 1 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Rudar Velenje |
4 : 0 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 7.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
4 : 0 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 7.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
11. krog
|
Miklavž |
0 : 2 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 14.oktober 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
0 : 2 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 14.oktober 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Aluvar Beltinci |
0 : 2 |
Krško Posavje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
0 : 2 |
Krško Posavje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Šampion Klima Celje |
0 : 1 |
Rudar Velenje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
0 : 1 |
Rudar Velenje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Novogradnje MB Tabor |
4 : 0 |
Drava |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
4 : 0 |
Drava |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Veržej Sparta Slatina |
1 : 2 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
1 : 2 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
12. krog
|
Rudar Velenje |
4 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Petek, 20.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
4 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Petek, 20.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Drava |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 21.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 21.oktober 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
0 : 2 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 21.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
0 : 2 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 21.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Nafta 1903 |
2 : 0 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
2 : 0 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Krško Posavje |
2 : 2 |
Miklavž |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško Posavje |
2 : 2 |
Miklavž |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
13. krog
|
Aluvar Beltinci |
0 : 2 |
Rudar Velenje |
Sobota, 28.oktober 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
0 : 2 |
Rudar Velenje |
Sobota, 28.oktober 2023 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Miklavž |
1 : 2 |
Drava |
Sobota, 28.oktober 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
1 : 2 |
Drava |
Sobota, 28.oktober 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Krško Posavje |
3 : 5 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 28.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško Posavje |
3 : 5 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 28.oktober 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
1 : 3 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
1 : 3 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Šampion Klima Celje |
3 : 3 |
Veržej Sparta Slatina |
Sreda, 8.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
3 : 3 |
Veržej Sparta Slatina |
Sreda, 8.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
14. krog
|
Rudar Velenje |
5 : 1 |
Miklavž |
Nedelja, 5.november 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
5 : 1 |
Miklavž |
Nedelja, 5.november 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
0 : 2 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 5.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
0 : 2 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 5.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Veržej Sparta Slatina |
3 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 5.november 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
3 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 5.november 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Nafta 1903 |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Torek, 7.november 2023 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Torek, 7.november 2023 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
|
Drava |
1 : 3 |
Krško Posavje |
Sobota, 25.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava |
1 : 3 |
Krško Posavje |
Sobota, 25.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
15. krog
|
Miklavž |
1 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 11.november 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
1 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 11.november 2023 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Drava |
5 : 0 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 11.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava |
5 : 0 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 11.november 2023 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Aluvar Beltinci |
1 : 3 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 11.november 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - pom. igr. - UT
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
1 : 3 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 11.november 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - pom. igr. - UT
|
Krško Posavje |
0 : 3 |
Rudar Velenje |
Sobota, 11.november 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško Posavje |
0 : 3 |
Rudar Velenje |
Sobota, 11.november 2023 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Šampion Klima Celje |
1 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 12.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
1 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 12.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
16. krog
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
3 : 3 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 18.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
3 : 3 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 18.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Šampion Klima Celje |
4 : 1 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 18.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
4 : 1 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 18.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Nafta 1903 |
2 : 0 |
Krško Posavje |
Sobota, 18.november 2023 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
2 : 0 |
Krško Posavje |
Sobota, 18.november 2023 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
|
Rudar Velenje |
3 : 3 |
Drava |
Nedelja, 19.november 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
3 : 3 |
Drava |
Nedelja, 19.november 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Veržej Sparta Slatina |
4 : 0 |
Miklavž |
Nedelja, 19.november 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
4 : 0 |
Miklavž |
Nedelja, 19.november 2023 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
17. krog
|
Krško Posavje |
3 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 9.marec 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško Posavje |
3 : 1 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 9.marec 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Aluvar Beltinci |
0 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 9.marec 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
0 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 9.marec 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Drava |
0 : 3 |
Nafta 1903 |
Sobota, 9.marec 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava |
0 : 3 |
Nafta 1903 |
Sobota, 9.marec 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Rudar Velenje |
5 : 2 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 10.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
5 : 2 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 10.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Miklavž |
0 : 0 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 10.marec 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
0 : 0 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 10.marec 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
18. krog
|
Veržej Sparta Slatina |
2 : 4 |
Drava |
Sobota, 16.marec 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
2 : 4 |
Drava |
Sobota, 16.marec 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Novogradnje MB Tabor |
4 : 2 |
Miklavž |
Sobota, 16.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
4 : 2 |
Miklavž |
Sobota, 16.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Nafta 1903 |
3 : 2 |
Rudar Velenje |
Sobota, 16.marec 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
3 : 2 |
Rudar Velenje |
Sobota, 16.marec 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
1 : 1 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 16.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
1 : 1 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 16.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Šampion Klima Celje |
2 : 0 |
Krško Posavje |
Nedelja, 17.marec 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
2 : 0 |
Krško Posavje |
Nedelja, 17.marec 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
19. krog
|
Novogradnje MB Tabor |
4 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 23.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
4 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 23.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
1 : 1 |
Drava |
Sobota, 23.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
1 : 1 |
Drava |
Sobota, 23.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Nafta 1903 |
7 : 0 |
Miklavž |
Sobota, 23.marec 2024 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
7 : 0 |
Miklavž |
Sobota, 23.marec 2024 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
|
Krško Posavje |
1 : 2 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 24.marec 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško Posavje |
1 : 2 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 24.marec 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Rudar Velenje |
8 : 0 |
Veržej Sparta Slatina |
Sreda, 27.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
8 : 0 |
Veržej Sparta Slatina |
Sreda, 27.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
20. krog
|
Veržej Sparta Slatina |
0 : 3 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 30.marec 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
0 : 3 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 30.marec 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Krško Posavje |
0 : 3 |
Miklavž |
Sobota, 30.marec 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško Posavje |
0 : 3 |
Miklavž |
Sobota, 30.marec 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Aluvar Beltinci |
0 : 1 |
Nafta 1903 |
Sobota, 30.marec 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
0 : 1 |
Nafta 1903 |
Sobota, 30.marec 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Drava |
3 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Podvinci, Igrišče Podvinci
|
Več informacij |
Drava |
3 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Podvinci, Igrišče Podvinci
|
Šampion Klima Celje |
0 : 1 |
Rudar Velenje |
Torek, 2.april 2024 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
0 : 1 |
Rudar Velenje |
Torek, 2.april 2024 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
21. krog
|
Nafta 1903 |
0 : 2 |
Drava |
Sobota, 6.april 2024 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
0 : 2 |
Drava |
Sobota, 6.april 2024 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
2 : 0 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 6.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
2 : 0 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 6.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Rudar Velenje |
6 : 0 |
Krško Posavje |
Sobota, 6.april 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
6 : 0 |
Krško Posavje |
Sobota, 6.april 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
4 : 2 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 7.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
4 : 2 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 7.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Miklavž |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Nedelja, 7.april 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Nedelja, 7.april 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
22. krog
|
Rudar Velenje |
4 : 1 |
Miklavž |
Četrtek, 11.april 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
4 : 1 |
Miklavž |
Četrtek, 11.april 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Veržej Sparta Slatina |
2 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 13.april 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
2 : 2 |
Nafta 1903 |
Sobota, 13.april 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Drava |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 13.april 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 13.april 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Krško Posavje |
0 : 4 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 13.april 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško Posavje |
0 : 4 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 13.april 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Šampion Klima Celje |
3 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 14.april 2024 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
3 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 14.april 2024 | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki
|
23. krog
|
Miklavž |
2 : 2 |
Drava |
Sobota, 20.april 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
2 : 2 |
Drava |
Sobota, 20.april 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Aluvar Beltinci |
1 : 3 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 20.april 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
1 : 3 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 20.april 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Nafta 1903 |
6 : 3 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 20.april 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
6 : 3 |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 20.april 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Novogradnje MB Tabor |
3 : 1 |
Krško Posavje |
Sobota, 20.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
3 : 1 |
Krško Posavje |
Sobota, 20.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
1 : 3 |
Rudar Velenje |
Torek, 23.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
1 : 3 |
Rudar Velenje |
Torek, 23.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
24. krog
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
4 : 0 |
Miklavž |
Sobota, 27.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
4 : 0 |
Miklavž |
Sobota, 27.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Šampion Klima Celje |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 27.april 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
2 : 0 |
Aluvar Beltinci |
Sobota, 27.april 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Rudar Velenje |
5 : 1 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 27.april 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
5 : 1 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 27.april 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Veržej Sparta Slatina |
2 : 3 |
Drava |
Nedelja, 28.april 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
2 : 3 |
Drava |
Nedelja, 28.april 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Krško Posavje |
0 : 1 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 28.april 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
Več informacij |
Krško Posavje |
0 : 1 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 28.april 2024 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
|
25. krog
|
Aluvar Beltinci |
13:00
|
Krško Posavje |
Sobota, 4.maj 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
13:00 |
Krško Posavje |
Sobota, 4.maj 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Drava |
13:00
|
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Več informacij |
Drava |
13:00 |
Šampion Klima Celje |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj
|
Miklavž |
13:00
|
Veržej Sparta Slatina |
Nedelja, 5.maj 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
13:00 |
Veržej Sparta Slatina |
Nedelja, 5.maj 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Novogradnje MB Tabor |
14:30
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 5.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
14:30 |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 5.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Nafta 1903 |
17:00
|
Rudar Velenje |
Torek, 7.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
17:00 |
Rudar Velenje |
Torek, 7.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
26. krog
|
Šampion Klima Celje |
17:00
|
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 11.maj 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Več informacij |
Šampion Klima Celje |
17:00 |
Veržej Sparta Slatina |
Sobota, 11.maj 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
|
Krško Posavje |
17:00
|
Drava |
Sobota, 11.maj 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krško Posavje |
17:00 |
Drava |
Sobota, 11.maj 2024 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
13:00
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 12.maj 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
13:00 |
Nafta 1903 |
Nedelja, 12.maj 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
|
Rudar Velenje |
13:00
|
Aluvar Beltinci |
Nedelja, 12.maj 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
13:00 |
Aluvar Beltinci |
Nedelja, 12.maj 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
13:00
|
Miklavž |
Nedelja, 12.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
13:00 |
Miklavž |
Nedelja, 12.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
27. krog
|
Drava |
TBD
|
Rudar Velenje |
Sobota, 18.maj 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Več informacij |
Drava |
TBD |
Rudar Velenje |
Sobota, 18.maj 2024 | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
|
Aluvar Beltinci |
TBD
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 18.maj 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Več informacij |
Aluvar Beltinci |
TBD |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 18.maj 2024 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
|
Veržej Sparta Slatina |
TBD
|
Krško Posavje |
Sobota, 18.maj 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Več informacij |
Veržej Sparta Slatina |
TBD |
Krško Posavje |
Sobota, 18.maj 2024 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
|
Miklavž |
TBD
|
Šampion Klima Celje |
Sobota, 18.maj 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Več informacij |
Miklavž |
TBD |
Šampion Klima Celje |
Sobota, 18.maj 2024 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
|
Nafta 1903 |
TBD
|
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 18.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
TBD |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 18.maj 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
|