1.krog |
29.09.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 5 : 5 | KMN Meteorplast |
2.krog |
13.10.2023 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 9 : 1 | FK Dobrepolje |
3.krog |
20.10.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika | 7 : 4 | KMN Meteorplast |
4.krog |
27.10.2023 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 3 : 2 | KMN Sevnica |
5.krog |
03.11.2023 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | FK Dobovec | 8 : 2 | KMN Meteorplast |
6.krog |
10.11.2023 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 3 : 3 | KMN Oplast Kobarid |
7.krog |
17.11.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Sodražica | The Nutrition - Extrem | 6 : 6 | KMN Meteorplast |
8.krog |
24.11.2023 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 8 : 8 | KMN Bronx Škofije |
9.krog |
01.12.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 2 : 5 | KMN Meteorplast |
10.krog |
05.12.2023 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 3 : 3 | FK Siliko |
11.krog |
08.12.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | KMN SEVNICA | 4 : 5 | KMN Meteorplast |
12.krog |
05.01.2024 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 2 : 6 | FK Dobovec |
13.krog |
12.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Kobarid | KMN Oplast Kobarid | 2 : 2 | KMN Meteorplast |
14.krog |
19.01.2024 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 4 : 4 | ŠD Extreme |
15.krog |
26.01.2024 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 7 : 3 | THE Nutrition Extrem |
16.krog |
09.02.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Kobarid | KMN Oplast Kobarid | 2 : 4 | KMN Meteorplast Šic Bar |
17.krog |
16.02.2024 ob 20.30 |
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 5 : 0 | KMN Sevnica |
18.krog |
23.02.2024 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 3 : 5 | Futsal klub Dobrepolje |
19.krog |
27.02.2024 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | Futsal klub Dobovec | 2 : 3 | KMN Meteorplast Šic Bar |
20.krog |
01.03.2024 ob 20.30 |
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 4 : 1 | Siliko Vrhnika |
21.krog |
15.03.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 2 : 3 | KMN Meteorplast Šic Bar |
KMN METEORPLAST |
---|
Cven 99D 9240 Ljutomer tel: 069/84-000 fax: 041/354-900 email: sasa@makoter.si www: |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Adrijan Trstenjak | 17 |
2. | Ante Matan | 16 |
3. | Alen Ruis | 14 |
4. | Rok Šnofl | 10 |
5. | Aljaž Goznik | 6 |
Tim Lipovšek | 6 | |
7. | Tilen Rajter | 5 |
8. | Ivan Matan | 4 |
9. | Matic Goznik | 3 |
Aljaž Ruis | 3 | |
11. | Vid Kos | 2 |
12. | Lovro Trdin | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 21 | 52 | |
2 | Siliko Vrhnika | 21 | 50 | |
3 | KMN Meteorplast Šic Bar | 21 | 37 | |
4 | KMN Oplast Kobarid | 21 | 25 | |
5 | KMN Sevnica | 21 | 22 | |
6 | THE Nutrition Extrem | 21 | 22 | |
7 | KMN Bronx Škofije | 21 | 16 | |
8 | Futsal klub Dobrepolje | 21 | 16 |