1.krog |
29.09.2023 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | FK Dobovec | 8 : 0 | KMN Sevnica |
2.krog |
13.10.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Kobarid | KMN Oplast Kobarid | 1 : 4 | FK Dobovec |
3.krog |
20.10.2023 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | FK Dobovec | 8 : 0 | KMN Bronx Škofije |
4.krog |
21.11.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika | 6 : 4 | FK Dobovec |
5.krog |
03.11.2023 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | FK Dobovec | 8 : 2 | KMN Meteorplast |
6.krog |
10.11.2023 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | FK Dobovec | 9 : 1 | ŠD Extreme |
7.krog |
17.11.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 0 : 3 | FK Dobovec |
8.krog |
24.11.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | KMN SEVNICA | 2 : 7 | FK Dobovec |
9.krog |
16.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Rogatec | Futsal klub Dobovec | 2 : 1 | KMN Oplast Kobarid |
10.krog |
23.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 1 : 4 | Futsal klub Dobovec |
11.krog |
08.12.2023 ob 20.30 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | FK Dobovec | 3 : 5 | FK Siliko |
12.krog |
05.01.2024 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 2 : 6 | FK Dobovec |
13.krog |
12.01.2024 ob 21.00 |
Športni center Ribnica | THE Nutrition Extrem | 2 : 5 | FK Dobovec |
14.krog |
19.01.2024 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | Futsal klub Dobovec | 3 : 1 | FK Dobrepolje |
15.krog |
26.01.2024 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | Futsal klub Dobovec | 10 : 1 | KMN Bronx Škofije |
16.krog |
08.02.2024 ob 20.00 |
Športni center Ribnica | THE Nutrition Extrem | 1 : 4 | Futsal klub Dobovec |
17.krog |
16.02.2024 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | Futsal klub Dobovec | 7 : 4 | KMN Oplast Kobarid |
18.krog |
23.02.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | KMN Sevnica | 1 : 5 | Futsal klub Dobovec |
19.krog |
27.02.2024 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | Futsal klub Dobovec | 2 : 3 | KMN Meteorplast Šic Bar |
20.krog |
01.03.2024 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | Futsal klub Dobovec | 7 : 0 | Futsal klub Dobrepolje |
21.krog |
15.03.2024 ob 20.30 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika | 3 : 3 | Futsal klub Dobovec |
FK DOBOVEC |
---|
Dobovec pri Rogatcu 35 e 3252 Rogatec tel: fax: email: fk.dobovec@gmail.com www: www.dobovec-kmn.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Patrik Pasariček | 26 |
2. | Denis Kneževič | 14 |
3. | Žiga Čeh | 12 |
4. | Klemen Duščak | 11 |
5. | Niko Cesarec | 10 |
6. | Lucas Anderson Pereira | 8 |
Davor Kanjuh | 8 | |
8. | Thomas Pihler | 6 |
9. | Francisco Javier Martinez Villalba | 5 |
10. | Rodrigo Dasaiev Dias Silva | 4 |
11. | Leon Jedvaj | 3 |
12. | Dino Pasariček | 2 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 21 | 52 | |
2 | Siliko Vrhnika | 21 | 50 | |
3 | KMN Meteorplast Šic Bar | 21 | 37 | |
4 | KMN Oplast Kobarid | 21 | 25 | |
5 | KMN Sevnica | 21 | 22 | |
6 | THE Nutrition Extrem | 21 | 22 | |
7 | KMN Bronx Škofije | 21 | 16 | |
8 | Futsal klub Dobrepolje | 21 | 16 |