1.krog |
29.09.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 5 : 5 | KMN Meteorplast |
2.krog |
13.10.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 0 : 5 | FK Siliko |
3.krog |
20.10.2023 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | FK Dobovec | 8 : 0 | KMN Bronx Škofije |
4.krog |
27.10.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 3 : 1 | ŠD Extreme |
5.krog |
03.11.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 6 : 6 | KMN Bronx Škofije |
6.krog |
10.11.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 2 : 4 | KMN Sevnica |
7.krog |
17.11.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Kobarid | KMN Oplast Kobarid | 5 : 2 | KMN Bronx Škofije |
8.krog |
24.11.2023 ob 20.30 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 8 : 8 | KMN Bronx Škofije |
9.krog |
01.12.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika | 10 : 1 | KMN Bronx Škofije |
10.krog |
23.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 1 : 4 | Futsal klub Dobovec |
11.krog |
08.12.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Sodražica | The Nutrition - Extrem | 6 : 3 | KMN Bronx Škofije |
12.krog |
05.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 3 : 2 | FK Dobrepolje |
13.krog |
12.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | KMN Sevnica | 3 : 0 | KMN Bronx Škofije |
14.krog |
19.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 2 : 2 | KMN Oplast Kobarid |
15.krog |
26.01.2024 ob 20.00 |
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina | Futsal klub Dobovec | 10 : 1 | KMN Bronx Škofije |
16.krog |
09.02.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 1 : 3 | Siliko Vrhnika |
17.krog |
16.02.2024 ob 20.30 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 3 : 4 | KMN Bronx Škofije |
18.krog |
23.02.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 2 : 0 | KMN Bronx Škofije |
19.krog |
27.02.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 1 : 6 | KMN Oplast Kobarid |
20.krog |
01.03.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | KMN Sevnica | 2 : 4 | KMN Bronx Škofije |
21.krog |
15.03.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 2 : 3 | KMN Meteorplast Šic Bar |
KMN BRONX ŠKOFIJE |
---|
Zgornje Škofije 99 6281 Škofije tel: 05/654-90-79 fax: 041/338-996 email: info@fcbronx.si www: www.fcbronx.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aleksander Stanić | 11 |
2. | Tilen Kamenčić | 7 |
Marin Mandir | 7 | |
4. | Nikola Prelčec | 5 |
Davor Stanišič | 5 | |
Srđan Lolić | 5 | |
7. | Žiga Kneževič Mrak | 4 |
Tilen Cupin | 4 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 21 | 52 | |
2 | Siliko Vrhnika | 21 | 50 | |
3 | KMN Meteorplast Šic Bar | 21 | 37 | |
4 | KMN Oplast Kobarid | 21 | 25 | |
5 | KMN Sevnica | 21 | 22 | |
6 | THE Nutrition Extrem | 21 | 22 | |
7 | KMN Bronx Škofije | 21 | 16 | |
8 | Futsal klub Dobrepolje | 21 | 16 |