Sodniki: | Begič Amel (glavni sodnik), Brezovar Nejc (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč) |
Delegat: | Besednjak Aljoša |
Št. gledalcev: |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
Z |
Primorje eMundia | 1 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Gorica | 2 : 3 | Primorje eMundia |
Z |
Primorje eMundia | 3 : 0 | Ilirija 1911 |
N |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | Primorje eMundia |
Z |
Primorje eMundia | 2 : 1 | Krka |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Nafta 1903 |
Z |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Rudar Velenje |
N |
Gorica | 0 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 2 : 0 | Vitanest Bilje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | ||
Triglav Kranj | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | ||
Triglav Kranj | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Primorje | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
Triglav Kranj | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 |
23/24 | 14.krog | Kranj, Športni center Kranj, 20.10.2023, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Primorje | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 17.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.11.2022, ob 13.30 | Primorje | - | Triglav Kranj | 5:2 | (2:0) |
22/23 | 2.krog | Kranj, Športni center Kranj, 05.08.2022, ob 20.00 | Triglav Kranj | - | Primorje | 1:2 | (0:1) |
21/22 | 24.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.04.2022, ob 18.30 | Primorje | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 9.krog | Kranj, Športni center Kranj, 24.09.2021, ob 19.00 | Triglav Kranj | - | Primorje | 2:0 | (1:0) |
20/21 | 14.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.03.2021, ob 15.00 | Primorje eMundia | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
29. krog | ||
---|---|---|
Krka | : | Vitanest Bilje |
Fužinar SIJ Ravne Systems | : | Tabor Sežana |
Kety Emmi&Impol Bistrica | : | Brinje Grosuplje |
Jadran Dekani | : | Nafta 1903 |
Dravinja | : | Rudar Velenje |
Ilirija 1911 | : | TKK Tolmin |
Primorje eMundia | : | Triglav Kranj |
Gorica | : | Beltinci Klima Tratnjek |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 28 | 58 | |
2 | Primorje eMundia | 28 | 56 | |
3 | Gorica | 28 | 52 | |
4 | Brinje Grosuplje | 28 | 51 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 28 | 50 | |
6 | Triglav Kranj | 28 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 28 | 41 | |
8 | Rudar Velenje | 28 | 36 | |
9 | TKK Tolmin | 28 | 32 | |
10 | Vitanest Bilje | 28 | 31 | |
11 | Dravinja | 28 | 30 | |
12 | Jadran Dekani | 28 | 30 | |
13 | Ilirija 1911 | 28 | 28 | |
14 | Krka | 28 | 27 | |
15 | Tabor Sežana | 28 | 26 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 28 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 13 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
6. | Jaša Martinčič | 10 |
Tihomir Maksimović | 10 | |
Adriano Bloudek | 10 | |
9. | Luka Baruca | 9 |
Robert Čakš | 9 | |
11. | Nejc Močnik | 8 |
Franci Perko | 8 | |
Marko Brkić | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 8 | |
16. | Ante Kuliš | 7 |
Ikenna Divine Igwe | 7 | |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
Matic Zavnik | 7 | |
20. | Kristian Dakič | 6 |