Sodniki: | Matoša Martin (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Gabrovec David (6. sodnik) |
Delegat: | Levačič Danilo |
Št. gledalcev: |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Celje | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Aluminij |
Z |
Domžale | 1 : 3 | Olimpija Ljubljana |
N |
Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Rogaška | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 2 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Koper |
P |
Maribor | 5 : 0 | Mura |
P |
Mura | 1 : 3 | Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 23 | 10 | 8 | 5 | 29 | ||
Mura | 23 | 5 | 8 | 10 | 23 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 11 | 6 | 5 | 0 | 14 | ||
Mura | 11 | 0 | 5 | 6 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 12 | 4 | 3 | 5 | 15 | ||
Mura | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 |
23/24 | 25.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.03.2024, ob 15.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) |
23/24 | 16.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 12.11.2023, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 7.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 03.09.2023, ob 20.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (1:1) |
22/23 | 28.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.03.2023, ob 17.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (2:1) |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 08.12.2022, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 17.09.2022, ob 20.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 2:3 | (2:1) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 17.07.2022, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
21/22 | 35.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 15.05.2022, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 3:3 | (1:1) |
21/22 | 26.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.03.2022, ob 17.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (2:2) |
21/22 | 17.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 09.02.2022, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 11.09.2021, ob 20.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 30.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.04.2021, ob 17.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:0 | (0:0) |
20/21 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 14.02.2021, ob 18.30 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
20/21 | 12.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.11.2020, ob 17.15 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 13.09.2020, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 34.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.07.2020, ob 20.30 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 08.03.2020, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 03.11.2019, ob 16.45 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (0:0) |
19/20 | 7.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 24.08.2019, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 35.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 22.05.2019, ob 16.55 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 26.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 11.04.2019, ob 18.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 17.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 23.11.2018, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Mura | 2:2 | (1:0) |
18/19 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.09.2018, ob 16.00 | Mura | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
34. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Bravo Kostel |
Koper | : | Domžale |
Maribor | : | Celje |
Kalcer Radomlje | : | Rogaška |
Olimpija Ljubljana | : | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 33 | 75 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 33 | 63 | |
3 | Maribor | 33 | 60 | |
4 | Bravo Kostel | 33 | 45 | |
5 | Koper | 33 | 44 | |
6 | Mura | 33 | 41 | |
7 | Domžale | 33 | 39 | |
8 | Rogaška | 33 | 33 | |
9 | Kalcer Radomlje | 33 | 28 | |
10 | Aluminij | 33 | 27 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Arnel Jakupović | 17 |
2. | Aljoša Matko | 15 |
3. | El Arabi Hilal Soudani | 12 |
4. | Rui Pedro Da Silva E Sousa | 10 |
Matej Poplatnik | 10 | |
6. | Amadej Maroša | 9 |
Jošt Pišek | 9 | |
Madžid Šošić | 9 | |
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo | 9 | |
Raul Alexander Florucz | 9 | |
Patrik Mijić | 9 | |
12. | Mario Krstovski | 8 |
Josip Iličić | 8 | |
14. | Timi Max Elšnik | 7 |
Jan Repas | 7 | |
Nejc Gradišar | 7 | |
Nemanja Motika | 7 | |
Dardan Shabanhaxhaj | 7 | |
19. | Marko Brest | 6 |
Tin Matić | 6 |