28.04.2025 | Prva liga Telemach
Dejan Dončić ni več trener Domžal

Dejan Dončić ni več trener Domžal, so potrdili v zadnjeuvrščenem klubu Prve lige Telemach. Dvainpetdesetletnik je rumene od lanskega septembra vodil na 25 ligaških tekmah.

Ljubljančan se je ob Kamniško Bistrico vrnil po začetku aktualne sezone, moštvo pa je v letošnjem prvenstvu popeljal do šestih zmag, petih neodločenih rezultatov in 14 porazov. Domžalčani so na zadnjih treh tekmah vknjižili točko, po porazih proti Radomljam in Olimpiji so v prejšnjem krogu remizirali s Primorjem.

"Ob prihodu v rumeno družino je uspel stabilizirati ekipo, v času vodenja pa je vedno izkazoval velik profesionalizem in željo po iskanju rešitev, ki bi pripomogle k napredku moštva. Tudi v trenutkih, ko se je ekipa znašla v težavah ni obupal, ampak je skušal s pozitivnim pristopom in spoštovanjem do igralcev in strokovnega štaba premagati izzive," so zapisali Domžalčani.

Dvakratni državni prvaki bodo novega stratega članske ekipe predstavili jutri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NK Domzˇale (@nkdomzale)

Tekst: PDo
Foto: M24.si

SORODNE NOVICE

  • 26.04.2025 | Prva liga Telemach
    Delitev točk ob Kamniški Bistrici
    Nogometaši Domžal in Primorja so se v 32. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1).
  • 24.04.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Primorje
    Domžalčani bodo sezono reševali proti Primorju, ki si je, nasprotno, obstanek že bolj kot ne zagotovilo. Komu bo pripadel dvoboj spodnje polovice lestvice?
  • 19.04.2025 | Prva liga Telemach
    Zmaji z nedotaknjeno mrežo do 20. zmage v sezoni
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 31. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale z 2:0 (0:0).
  • 18.04.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Domžale
    Zadnja sobotna tekma bo odigrana v Stožicah, vodilna Olimpija gosti zadnjeuvrščene Domžale. Zmaji ostajajo trdno na vrhu lestvice, rumena družina se še naprej krčevito bori za obstanek.
  • 14.04.2025 | Prva liga Telemach
    Zmaga na občinskem derbiju še četrtič v sezoni pripadla Mlinarjem
    Nogometaši Kalcerja Radomelj so v 30. krogu Prve lige Telemach v gosteh premagali Domžale z 2:1 (0:0).
  • 12.04.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Radomlje
    Krog sklepamo ob Kamniški Bistrici, kjer se bosta še zadnjič letos pomerili zasedbi Domžal in Radomelj. Prvi trije občinski derbiji so pripadli mlinarjem, bo tokrat drugače?
  • 10.04.2025 | Prva liga Telemach
    Domžalčani izkoristili neučinkovitost Sobočanov
    V Fazaneriji so se zmage razveselili nogometaši Domžal. Mura je bila neučinkovita, za slavje rumenih, ki so z devetega mesta izrinili Lendavčane, pa sta zadela Nino Milić in Danijel Šturm.
  • 08.04.2025 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Mura - Domžale
    Mura po porazu na prekmurskem derbiju gosti Domžale, ki jim je uspelo presenetiti Maribor. Bo rumena družina do novih pomembnih točk prišla v četrtek?
  • 06.04.2025 | Prva liga Telemach
    Domžale do pomembne zmage, Maribor 12 točk za Olimpijo
    Maribor je po izpadu iz pokala prejel še ligaško zaušnico. Domžale so z golom Nicka Perca prišle do pomembne zmage v boju za obstanek v Prvi ligi Telemach, Mariboru pa zadale poraz, po katerem mu vodilna Olimpija s tekmo več beži že 12 točk.

DELI NA