Sodniki: | Gerič Nino (glavni sodnik), Balčinovič Adel (1. pomoč), Gjerkeš Doroteja (2. pomoč) |
Delegat: | Fartelj Janez |
Št. gledalcev: | 20 |
ŽNK Mura Nona | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | ŽNK Radlje |
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
P |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 2 : 1 | ŽNK Mura Nona |
Primorje Gaia Naturelle | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 7 : 3 | Primorje Gaia Naturelle |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 4 | ŽNK Radomlje Medex |
P |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
P |
ŽNK Radlje | 2 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||
Primorje | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||
Primorje | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Primorje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23/24 | 17.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 27.04.2024, ob 11.00 | ŽNK Mura Nona | - | Primorje Gaia Naturelle | 3:1 | (2:1) |
23/24 | 4.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.10.2023, ob 15.30 | ŽNK Mura Nona | - | Primorje | 4:2 | (3:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Gažon | 2 : 1 | ŽNK Žalec |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 3 : 0 | Mons Claudius |
ŽNK Goričko Stanjevci | 0 : 16 | Krim |
ŽNK Radomlje Medex | 3 : 1 | ŽNK Aluminij |
DNK Trbovlje | 2 : 2 | Novogradnje MB Tabor |
ŽNK Mura Nona | 4 : 2 | Primorje Gaia Naturelle |
ŽNK Radlje | 2 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 19 | 47 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 19 | 44 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 19 | 42 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 19 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 19 | 32 | |
6 | Krim | 19 | 30 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 19 | 26 | |
8 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 31 | |
9 | ŽNK Aluminij | 19 | 29 | |
10 | ŽNK Gažon | 19 | 23 | |
11 | DNK Trbovlje | 19 | 20 | |
12 | ŽNK Žalec | 19 | 14 | |
13 | Mons Claudius | 19 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 19 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Angelika Rukav | 34 |
2. | Lana Šernek | 30 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Jerca Plevel | 18 |
Lana Lesjak | 18 | |
6. | Eva Muratović | 16 |
7. | Zala Omerza | 15 |
8. | Sara Medić | 14 |
9. | Zoja Potočnik | 13 |
Naida Hadžić | 13 | |
Ula Osolnik | 13 | |
12. | Ela Velišček | 12 |
Zoja Šrot | 12 | |
14. | Anja Lukežič | 11 |
Nella Gjergjek | 11 | |
16. | Hana Serec | 10 |
17. | Nuša Škrobar | 9 |
Maša Šegatin | 9 | |
Alena Shala | 9 | |
Kaja Prelovšek | 9 |