2SMLZ2324 |
24.krog |
Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 28.04.2024, ob 11.00 |
Slovan |
- |
IB 1975 Ljubljana |
2:6 |
(2:5) |
2SMLZ2324 |
10.krog |
Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 07.10.2023, ob 15.00 |
Slovan |
- |
Interblock |
1:4 |
(1:2) |
2SMLZ2324 |
1.krog |
Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 12.08.2023, ob 18.00 |
IB 1975 Ljubljana |
- |
ND Slovan |
1:1 |
(0:0) |
U15Z 09/10 |
18.krog |
Ljubljana, Ježica, 14.03.2010, ob 11.00 |
|
- |
ND Slovan |
7:0 |
(3:0) |
1.SML 09/10 |
18.krog |
Ljubljana, Ježica, 06.03.2010, ob 14.00 |
|
- |
ND Slovan |
2:3 |
(1:2) |
1.SKL 09/10 |
18.krog |
Ljubljana, Ježica, 06.03.2010, ob 12.00 |
|
- |
ND Slovan |
3:2 |
(1:2) |
1.SKL 09/10 |
3.krog |
Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 19.08.2009, ob 16.00 |
|
- |
Interblock |
0:3 |
(0:1) |
1.SML 09/10 |
3.krog |
Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 19.08.2009, ob 18.00 |
|
- |
Interblock |
0:5 |
(0:2) |
U15Z 09/10 |
3.krog |
Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 26.08.2009, ob 15:30 |
|
- |
Interblock |
0:4 |
(0:2) |
1.SML 08/09 |
26.krog |
Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 13.05.2009, ob 17.00 |
|
- |
Interblock |
1:3 |
(1:0) |
1.SKL 08/09 |
26.krog |
Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 13.05.2009, ob 15.00 |
|
- |
Interblock |
1:1 |
(1:1) |
U15Z 08/09 |
20.krog |
Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 28.03.2009, ob 15.00 |
|
- |
Interblock |
2:1 |
(1:1) |
1.SKL 08/09 |
11.krog |
Lj-Ježica, Športni park Štefan Bele, 25.10.2008, ob 13.30 |
|
- |
ND Slovan |
2:2 |
(2:0) |
1.SML 08/09 |
11.krog |
Lj. Ježica-umetna trava, Športni park Štefan Bele, 25.10.2008, ob 15.30 |
|
- |
ND Slovan |
0:0 |
(0:0) |
U15Z 08/09 |
5.krog |
Ljubljana, JEŽICA, 07.09.2008, ob 10.00 |
|
- |
ND Slovan |
2:0 |
(0:0) |
U15Z 07/08 |
15.krog |
LJ-Ježica - umetna trava, LJ-Ježica - umetna trava, 17.11.2007, ob 10.00 |
|
- |
ND Slovan |
0:0 |
(0:0) |
U15Z 07/08 |
2.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, Ljubljana-Kodeljevo, 18.08.2007, ob 15.00 |
|
- |
Interblock |
0:1 |
(0:1) |
U15Z 06/07 |
19.krog |
Ljubljana, LJ-JEŽICA - umetna trava, 07.04.2007, ob 13.00 |
|
- |
ND Slovan |
1:0 |
(1:0) |
U15Z 06/07 |
6.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, Ljubljana-Kodeljevo, 16.09.2006, ob 14.30 |
|
- |
Interblock |
3:1 |
(2:1) |
U15Z 05/06 |
16.krog |
ŽŠD Ljubljana - umetna trava, 18.03.2006, ob 11.00 |
|
- |
ND Slovan |
0:3 |
(0:2) |
U15Z 05/06 |
3.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 28.08.2005, ob 15.30 |
|
- |
Interblock |
4:0 |
(1:0) |
1.SML 04/05 |
21.krog |
Ljubljana-Ježica, 23.04.2005, ob 16.00 |
|
- |
ND Slovan |
2:1 |
(0:0) |
1.SKL 04/05 |
21.krog |
Ljubljana-Ježica, 23.04.2005, ob 14.00 |
|
- |
ND Slovan |
1:1 |
(0:0) |
U15Z 04/05 |
14.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 13.11.2004, ob 10.00 |
|
- |
Interblock |
2:0 |
(0:0) |
1.SKL 04/05 |
8.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 18.09.2004, ob 14.30 |
|
- |
Interblock |
0:3 |
(0:0) |
1.SML 04/05 |
8.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 18.09.2004, ob 16.30 |
|
- |
Interblock |
1:4 |
(0:1) |
U15Z 04/05 |
1.krog |
Ljubljana-Ježica, 15.08.2004, ob 10.30 |
|
- |
ND Slovan |
0:4 |
(0:3) |
U15Z 03/04 |
16.krog |
Ljubljana-Ježica, 28.03.2004, ob 15.00 |
|
- |
ND Slovan |
0:1 |
(0:1) |
1.SKL 03/04 |
15.krog |
Ljubljana-Ježica, 22.11.2003, ob 12.00 |
|
- |
ND Slovan |
1:0 |
(1:0) |
1.SML 03/04 |
15.krog |
Ljubljana-Ježica, 22.11.2003, ob 14.00 |
|
- |
ND Slovan |
0:0 |
(0:0) |
U15Z 03/04 |
3.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 23.08.2003, ob 10.00 |
|
- |
Interblock |
2:0 |
(0:0) |
1.SKL 03/04 |
2.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 16.08.2003, ob 15.00 |
|
- |
Interblock |
1:1 |
(1:0) |
3.SNLC 03/04 |
2.krog |
Ljubljana Ježica, 16.08.2003, ob 17:30 |
|
- |
ND Slovan |
4:0 |
(0:0) |
1.SML 03/04 |
2.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 16.08.2003, ob 17.00 |
|
- |
Interblock |
2:2 |
(1:1) |
3.SNLC 02/03 |
18.krog |
Ljubljana Ježica, 12.04.2003, ob 16.00 |
|
- |
ND Slovan |
5:4 |
(1:0) |
1.SML 02/03 |
17.krog |
Ljubljana-Ježica, 22.03.2003, ob 15.00 |
|
- |
ND Slovan |
2:2 |
(1:1) |
1.SKL 02/03 |
17.krog |
Ljubljana-Ježica, 22.03.2003, ob 13.00 |
|
- |
ND Slovan |
1:3 |
(0:2) |
U15Z 02/03 |
14.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 09.11.2002, ob 10.00 |
|
- |
Interblock |
0:2 |
(0:1) |
3.SNLC 02/03 |
5.krog |
Ljubljana Kodeljevo, 08.09.2002, ob 16.30 |
|
- |
Interblock |
0:1 |
(0:0) |
1.SML 02/03 |
4.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 31.08.2002, ob 17.00 |
|
- |
Interblock |
1:2 |
(1:2) |
1.SKL 02/03 |
4.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 31.08.2002, ob 15.00 |
|
- |
Interblock |
3:0 |
(0:0) |
U15Z 02/03 |
1.krog |
Ljubljana-Ježica, 20.08.2002, ob 15.00 |
|
- |
ND Slovan |
4:0 |
(1:0) |
1.SKL 01/02 |
18.krog |
Ljubljana-Ježica, 24.03.2002, ob 13.00 |
|
- |
ND Slovan |
0:2 |
(0:1) |
1.SML 01/02 |
18.krog |
Ljubljana-Ježica, 24.03.2002, ob 15.00 |
|
- |
ND Slovan |
0:0 |
(0:0) |
1.SML 01/02 |
5.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 02.09.2001, ob 16.30 |
|
- |
Interblock |
2:3 |
(0:2) |
1.SKL 01/02 |
5.krog |
Ljubljana-Kodeljevo, 02.09.2001, ob 14.30 |
|
- |
Interblock |
0:3 |
(0:2) |