Sodniki: | Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Jerič Anže (4. sodnik) , Matković Aleksandar (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik) |
Delegat: | Zrimec Mihael |
Št. gledalcev: | 300 |
Aluminij | ||
---|---|---|
28 | Lan Jovanović | V |
3 | Aleksandar Zeljković | |
6 | Janez Pišek | |
14 | Tomislav Jagić | |
19 | Gal Gorenak | |
21 | Gašper Jovan | |
24 | Tin Matić | |
25 | Tom Kljun | |
32 | Rok Schaubach | |
37 | Luka Koblar | K |
45 | Bamba Susso | |
Rezervni igralci |
||
13 | Jan Petek | V |
27 | Kristijan Župić | V |
2 | Gašper Pečnik | |
5 | Mario Šubarić | |
7 | Miklos Barnabas Tanyi | |
9 | Stanislav Krapukhin | |
10 | Marko Brkljača | |
17 | Filip Kosi | |
33 | Dejan Šarac | |
66 | Marko Simonič | |
77 | Žan Baskera | |
99 | Artem Bilyi |
Bravo Kostel | ||
---|---|---|
31 | Matija Orbanić | V |
5 | Mark Španring | |
8 | Gašper Trdin | K |
15 | Matej Poplatnik | |
19 | Matija Kavčič | |
20 | Beno Selan | |
21 | Lan Štravs | |
30 | Jakoslav Stanković | |
40 | Victor Ntino-Emo Gidado | |
50 | Nemanja Jakšić | |
72 | Martin Pečar | |
Rezervni igralci |
||
13 | Uroš Likar | V |
6 | Jakov Gurlica | |
11 | Luka Kerin | |
14 | Tihomir Maksimović | |
18 | Rok Maher | |
33 | Milan Tučić | |
66 | Lan Hribar |
Trener |
---|
Robert Pevnik |
Trener |
---|
Aleš Arnol |
Sodnik | ||
---|---|---|
Slavko Vinčić |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Matej Poplatnik
as. Španring |
0 : 1 | 17' | |
Tomislav Jagić
as. Matić |
1 : 1 | 59' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Martin Pečar | 38' | |||
Gašper Jovan | 42' | |||
Kerin / Pečar | 61' | |||
Maher / Gidado | 63' | |||
Brkljača / Gorenak | 65' | |||
Aleksandar Zeljković | 74' | |||
Bilyi / Pišek | 79' | |||
Tučić / Stanković | 80' | |||
Nemanja Jakšić | 82' | |||
Pečnik / Schaubach | 90' | |||
Baskera / Kljun | 90' | |||
Krapukhin / Matić | 90' |
34. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 1 : 1 | Bravo Kostel |
Koper | 3 : 1 | Domžale |
Maribor | 3 : 1 | Celje |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Rogaška |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 79 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 64 | |
4 | Bravo Kostel | 36 | 50 | |
5 | Koper | 36 | 48 | |
6 | Domžale | 36 | 43 | |
7 | Mura | 36 | 43 | |
8 | Rogaška | 36 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 36 | 33 | |
10 | Aluminij | 36 | 31 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 18 |
2. | Arnel Jakupović | 17 |
3. | El Arabi Hilal Soudani | 15 |
4. | Patrik Mijić | 11 |
Matej Poplatnik | 11 | |
6. | Amadej Maroša | 10 |
Rui Pedro Da Silva E Sousa | 10 | |
8. | Madžid Šošić | 9 |
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo | 9 | |
Raul Alexander Florucz | 9 | |
Jošt Pišek | 9 | |
12. | Josip Iličić | 8 |
Mario Krstovski | 8 | |
14. | Nemanja Motika | 7 |
Dardan Shabanhaxhaj | 7 | |
Timi Max Elšnik | 7 | |
Jan Repas | 7 | |
Nejc Gradišar | 7 | |
Martin Pečar | 7 | |
20. | Bede Amarachi Osuji | 6 |