1. krog
|
KMN Sevnica |
2 : 7 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
2 : 7 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
KMN Bronx Škofije |
1 : 10 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
1 : 10 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
FK Dobovec |
4 : 2 |
THE Nutrition Extrem |
Torek, 24.oktober 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
Več informacij |
FK Dobovec |
4 : 2 |
THE Nutrition Extrem |
Torek, 24.oktober 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
KMN Benedikt |
3 : 1 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Četrtek, 16.november 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
3 : 1 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Četrtek, 16.november 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
2. krog
|
Siliko Vrhnika Flaj |
1 : 5 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 14.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Flaj |
1 : 5 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 14.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Futsal klub Dobrepolje |
12 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 14.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
12 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 14.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
THE Nutrition Extrem |
7 : 2 |
KMN Benedikt |
Četrtek, 19.oktober 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
7 : 2 |
KMN Benedikt |
Četrtek, 19.oktober 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
7 : 4 |
FK Dobovec |
Nedelja, 12.november 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
7 : 4 |
FK Dobovec |
Nedelja, 12.november 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
3. krog
|
KMN Benedikt |
5 : 0 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Petek, 20.oktober 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
5 : 0 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Petek, 20.oktober 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
2 : 4 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 21.oktober 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
2 : 4 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 21.oktober 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
KMN Sevnica |
5 : 7 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Torek, 24.oktober 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
5 : 7 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Torek, 24.oktober 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
FK Dobovec |
0 : 1 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 10.december 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
Več informacij |
FK Dobovec |
0 : 1 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 10.december 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
4. krog
|
Futsal klub Dobrepolje |
9 : 1 |
KMN Benedikt |
Sobota, 28.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
9 : 1 |
KMN Benedikt |
Sobota, 28.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Siliko Vrhnika Flaj |
7 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 28.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Flaj |
7 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 28.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 5 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sreda, 22.november 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 5 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sreda, 22.november 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Futsal Club Duplek |
3 : 3 |
KMN Sevnica |
Sobota, 23.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
3 : 3 |
KMN Sevnica |
Sobota, 23.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
5. krog
|
KMN Bronx Škofije |
0 : 9 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 4.november 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
0 : 9 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 4.november 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
2 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 4.november 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
2 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 4.november 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
THE Nutrition Extrem |
3 : 6 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 4.november 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
3 : 6 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 4.november 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
FK Dobovec |
6 : 3 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Torek, 12.december 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
Več informacij |
FK Dobovec |
6 : 3 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Torek, 12.december 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
6. krog
|
Siliko Vrhnika Flaj |
3 : 2 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 5.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Flaj |
3 : 2 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 5.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Futsal klub Dobrepolje |
5 : 1 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 11.november 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
5 : 1 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 11.november 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
KMN Sevnica |
5 : 1 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 12.november 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
5 : 1 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 12.november 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
FK Dobovec |
4 : 2 |
Futsal Club Duplek |
Torek, 19.december 2023, Športna dvorana Rogatec
|
Več informacij |
FK Dobovec |
4 : 2 |
Futsal Club Duplek |
Torek, 19.december 2023 | , Športna dvorana Rogatec
|
7. krog
|
KMN Benedikt |
3 : 5 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 12.november 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
3 : 5 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 12.november 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
1 : 6 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 18.november 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
1 : 6 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 18.november 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
FK Dobovec |
11 : 0 |
KMN Sevnica |
Nedelja, 19.november 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
Več informacij |
FK Dobovec |
11 : 0 |
KMN Sevnica |
Nedelja, 19.november 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
1 : 4 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 17.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
1 : 4 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 17.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
8. krog
|
KMN Bronx Škofije |
2 : 20 |
FK Dobovec |
Sobota, 25.november 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
2 : 20 |
FK Dobovec |
Sobota, 25.november 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Siliko Vrhnika Flaj |
3 : 4 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 25.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Flaj |
3 : 4 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 25.november 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
KMN Sevnica |
4 : 7 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 26.november 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
4 : 7 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 26.november 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Futsal Club Duplek |
3 : 6 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 26.november 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
3 : 6 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 26.november 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
9. krog
|
KMN Benedikt |
3 : 2 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 2.december 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
3 : 2 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 2.december 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
2 : 5 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 2.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
2 : 5 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 2.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
5 : 4 |
KMN Sevnica |
Sobota, 2.december 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
5 : 4 |
KMN Sevnica |
Sobota, 2.december 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
THE Nutrition Extrem |
4 : 3 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 2.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
4 : 3 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 2.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
10. krog
|
KMN Bronx Škofije |
5 : 8 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 9.december 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
5 : 8 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 9.december 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
FK Dobovec |
7 : 4 |
KMN Benedikt |
Sobota, 9.december 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
Več informacij |
FK Dobovec |
7 : 4 |
KMN Benedikt |
Sobota, 9.december 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
Siliko Vrhnika Flaj |
1 : 2 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 9.december 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Flaj |
1 : 2 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 9.december 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Futsal Club Duplek |
6 : 5 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 9.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
6 : 5 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 9.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
KMN Sevnica |
3 : 5 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 9.december 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
3 : 5 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 9.december 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
11. krog
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 5 |
KMN Sevnica |
Sobota, 16.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 5 |
KMN Sevnica |
Sobota, 16.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Futsal klub Dobrepolje |
5 : 2 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 16.december 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
5 : 2 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 16.december 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
2 : 10 |
FK Dobovec |
Sobota, 16.december 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
2 : 10 |
FK Dobovec |
Sobota, 16.december 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
THE Nutrition Extrem |
3 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 16.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
3 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 16.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
12. krog
|
Futsal klub Dobrepolje |
9 : 3 |
KMN Sevnica |
Sobota, 6.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
9 : 3 |
KMN Sevnica |
Sobota, 6.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
11 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 6.januar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
11 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 6.januar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
THE Nutrition Extrem |
1 : 2 |
FK Dobovec |
Sobota, 6.januar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
1 : 2 |
FK Dobovec |
Sobota, 6.januar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
8 : 3 |
KMN Benedikt |
Sobota, 6.januar 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
8 : 3 |
KMN Benedikt |
Sobota, 6.januar 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
13. krog
|
KMN Benedikt |
4 : 3 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 13.januar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
4 : 3 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 13.januar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
FK Dobovec |
6 : 3 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 13.januar 2024 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
Več informacij |
FK Dobovec |
6 : 3 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 13.januar 2024 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
KMN Bronx Škofije |
1 : 11 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 13.januar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
1 : 11 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 13.januar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Futsal Club Duplek |
2 : 0 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 13.januar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
2 : 0 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 13.januar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
14. krog
|
Futsal klub Dobrepolje |
1 : 3 |
FK Dobovec |
Sobota, 20.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
1 : 3 |
FK Dobovec |
Sobota, 20.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
THE Nutrition Extrem |
4 : 3 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 20.januar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
4 : 3 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 20.januar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 6 |
KMN Benedikt |
Sobota, 20.januar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 6 |
KMN Benedikt |
Sobota, 20.januar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Siliko Vrhnika Flaj |
13 : 3 |
KMN Sevnica |
Sobota, 2.marec 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Flaj |
13 : 3 |
KMN Sevnica |
Sobota, 2.marec 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
15. krog
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
9 : 5 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 27.januar 2024 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
9 : 5 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 27.januar 2024 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
|
KMN Bronx Škofije |
0 : 9 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 27.januar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
0 : 9 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 27.januar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
KMN Benedikt |
1 : 4 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 27.januar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
1 : 4 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 27.januar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
KMN Sevnica |
3 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 28.januar 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
3 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 28.januar 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
16. krog
|
Futsal klub Dobrepolje |
7 : 2 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 3.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
7 : 2 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 3.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Futsal Club Duplek |
15 : 1 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 3.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
15 : 1 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 3.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Siliko Vrhnika Flaj |
4 : 8 |
FK Dobovec |
Sobota, 3.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Flaj |
4 : 8 |
FK Dobovec |
Sobota, 3.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
2 : 4 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 3.februar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
2 : 4 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 3.februar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
17. krog
|
KMN Bronx Škofije |
2 : 8 |
KMN Sevnica |
Sobota, 17.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
2 : 8 |
KMN Sevnica |
Sobota, 17.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Futsal Club Duplek |
3 : 5 |
FK Dobovec |
Sobota, 17.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
3 : 5 |
FK Dobovec |
Sobota, 17.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
THE Nutrition Extrem |
0 : 5 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 17.februar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
0 : 5 |
Futsal klub Dobrepolje |
Sobota, 17.februar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Benedikt |
8 : 1 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Četrtek, 22.februar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
8 : 1 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Četrtek, 22.februar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
18. krog
|
Futsal klub Dobrepolje |
4 : 0 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 24.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
4 : 0 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 24.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Siliko Vrhnika Flaj |
1 : 2 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 24.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Flaj |
1 : 2 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 24.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Futsal Club Duplek |
2 : 5 |
KMN Benedikt |
Sreda, 6.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
2 : 5 |
KMN Benedikt |
Sreda, 6.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
KMN Sevnica |
3 : 8 |
FK Dobovec |
Torek, 26.marec 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
3 : 8 |
FK Dobovec |
Torek, 26.marec 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
19. krog
|
THE Nutrition Extrem |
4 : 5 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Četrtek, 7.marec 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
4 : 5 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Četrtek, 7.marec 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Benedikt |
5 : 2 |
KMN Sevnica |
Nedelja, 10.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
5 : 2 |
KMN Sevnica |
Nedelja, 10.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
FK Dobovec |
13 : 1 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 10.marec 2024 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
Več informacij |
FK Dobovec |
13 : 1 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 10.marec 2024 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
5 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Sreda, 13.marec 2024 | Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
5 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Sreda, 13.marec 2024 | Ljutomer,
|
20. krog
|
Futsal Club Duplek |
0 : 5 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 16.marec 2024 | Sodražica
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
0 : 5 |
THE Nutrition Extrem |
Sobota, 16.marec 2024 | Sodražica,
|
KMN Bronx Škofije |
1 : 11 |
KMN Benedikt |
Sobota, 16.marec 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
1 : 11 |
KMN Benedikt |
Sobota, 16.marec 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
KMN Sevnica |
3 : 3 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 16.marec 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
3 : 3 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sobota, 16.marec 2024 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
|
Siliko Vrhnika Flaj |
3 : 4 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 17.marec 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Flaj |
3 : 4 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 17.marec 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
21. krog
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
5 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 23.marec 2024 | Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
5 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Sobota, 23.marec 2024 | Maribor,
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
5 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 23.marec 2024 | Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
5 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Sobota, 23.marec 2024 | Ljutomer,
|
THE Nutrition Extrem |
8 : 3 |
KMN Sevnica |
Sobota, 23.marec 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
8 : 3 |
KMN Sevnica |
Sobota, 23.marec 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Benedikt |
3 : 9 |
FK Dobovec |
Sobota, 23.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
3 : 9 |
FK Dobovec |
Sobota, 23.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Futsal klub Dobrepolje |
4 : 1 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 23.marec 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
4 : 1 |
Siliko Vrhnika Flaj |
Sobota, 23.marec 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
22. krog
|
Futsal Club Duplek |
0 : 5 |
Futsal klub Dobrepolje |
| Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
0 : 5 |
Futsal klub Dobrepolje |
| Spodnji Duplek,
|
KMN Bronx Škofije |
3 : 7 |
THE Nutrition Extrem |
Sreda, 20.marec 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
3 : 7 |
THE Nutrition Extrem |
Sreda, 20.marec 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
FK Dobovec |
7 : 4 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Četrtek, 28.marec 2024 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
Več informacij |
FK Dobovec |
7 : 4 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Četrtek, 28.marec 2024 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
|
KMN Sevnica |
5 : 0 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 30.marec 2024
|
Več informacij |
KMN Sevnica |
5 : 0 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sobota, 30.marec 2024 | ,
|