Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Krim | |||
---|---|---|---|
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Radlje |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | Krim |
P |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim |
P |
Krim | 2 : 3 | ŽNK Mura Nona |
Z |
Mons Claudius | 0 : 5 | Krim |
ŽNK Cerklje Ambrož team | |||
---|---|---|---|
N |
ŽNK Radomlje Medex | 0 : 0 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
Z |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 2 : 1 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 2 : 5 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
P |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 2 : 3 | ŽNK Radlje |
N |
ŽNK Aluminij | 0 : 0 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 14 | 6 | 2 | 6 | 47 | ||
ŽNK Cerklje | 14 | 6 | 2 | 6 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 7 | 3 | 1 | 3 | 28 | ||
ŽNK Cerklje | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | ||
ŽNK Cerklje | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 |
23/24 | 5.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 23.09.2023, ob 11.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Cerklje | 2:3 | (0:2) |
22/23 | 16.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 20.05.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 29.10.2022, ob 11.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Cerklje | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 20.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 21.05.2022, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 4:0 | (3:0) |
21/22 | 10.krog | Velesovo, 09.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 3:0 | |
21/22 | 3.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 21.09.2021, ob 17.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Cerklje | 0:3 | (0:1) |
20/21 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 30.05.2021, ob 16.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Cerklje | 13:1 | (7:0) |
20/21 | 6.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 09.09.2020, ob 16.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 0:5 | (0:2) |
19/20 | 8.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 26.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 0:7 | (0:5) |
19/20 | 1.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 04.09.2019, ob 17.30 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 11:0 | (3:0) |
18/19 | 12.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 16.03.2019, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 08.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 0:5 | (0:1) |
17/18 | 15.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 19.05.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 2:2 | (0:0) |
17/18 | 6.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 07.10.2017, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
20. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Žalec | 0 : 2 | ŽNK Aluminij |
ŽNK Goričko Stanjevci | : | Novogradnje MB Tabor |
ŽNK Radlje | : | ŽNK Radomlje Medex |
ŽNK Olimpija Ljubljana | : | ŽNK Mura Nona |
Mons Claudius | : | DNK Trbovlje |
Krim | : | ŽNK Cerklje Ambrož team |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 15 | 40 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 17 | 38 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 15 | 38 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 17 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 16 | 31 | |
6 | Krim | 15 | 25 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 16 | 19 | |
8 | ŽNK Aluminij | 17 | 26 | |
9 | Novogradnje MB Tabor | 16 | 22 | |
10 | ŽNK Gažon | 16 | 16 | |
11 | DNK Trbovlje | 17 | 16 | |
12 | ŽNK Žalec | 17 | 11 | |
13 | Mons Claudius | 16 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 16 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lana Šernek | 28 |
2. | Angelika Rukav | 21 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Lana Lesjak | 16 |
5. | Sara Medić | 14 |
Jerca Plevel | 14 | |
Eva Muratović | 14 | |
8. | Zala Omerza | 12 |
9. | Zoja Šrot | 11 |
Ela Velišček | 11 | |
Ula Osolnik | 11 | |
12. | Nella Gjergjek | 10 |
13. | Nuša Škrobar | 9 |
Hana Serec | 9 | |
Alena Shala | 9 | |
Zoja Potočnik | 9 | |
Anja Lukežič | 9 | |
Naida Hadžić | 9 | |
Barbara Krivec | 9 | |
Ana Makovec | 9 |