Sodniki: | Andrejka Jure (glavni sodnik), Strajnar Luka (1. pomoč), Trobec Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Dasović Dragan |
Št. gledalcev: |
Krim | |||
---|---|---|---|
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Radlje |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | Krim |
P |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim |
P |
Krim | 2 : 3 | ŽNK Mura Nona |
Z |
Mons Claudius | 0 : 5 | Krim |
ŽNK Mura Nona | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
P |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 2 : 1 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Mura Nona | 4 : 0 | Novogradnje MB Tabor |
Z |
Krim | 2 : 3 | ŽNK Mura Nona |
Z |
ŽNK Mura Nona | 16 : 0 | ŽNK Goričko Stanjevci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||
Mura | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||
Mura | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krim RollJet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Mura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23/24 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 25.11.2023, ob 11.00 | Krim | - | Mura | 2:3 | (1:2) |
18. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Gažon | : | ŽNK Aluminij |
Mons Claudius | : | Novogradnje MB Tabor |
Primorje Gaia Naturelle | : | ŽNK Radomlje Medex |
Krim | : | ŽNK Mura Nona |
ŽNK Radlje | : | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Žalec | : | ŽNK Goričko Stanjevci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 15 | 40 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 17 | 38 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 15 | 38 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 17 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 16 | 31 | |
6 | Krim | 15 | 25 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 16 | 19 | |
8 | ŽNK Aluminij | 17 | 26 | |
9 | Novogradnje MB Tabor | 16 | 22 | |
10 | ŽNK Gažon | 16 | 16 | |
11 | DNK Trbovlje | 17 | 16 | |
12 | ŽNK Žalec | 17 | 11 | |
13 | Mons Claudius | 16 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 16 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lana Šernek | 28 |
2. | Angelika Rukav | 21 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Lana Lesjak | 16 |
5. | Sara Medić | 14 |
Jerca Plevel | 14 | |
Eva Muratović | 14 | |
8. | Zala Omerza | 12 |
9. | Zoja Šrot | 11 |
Ela Velišček | 11 | |
Ula Osolnik | 11 | |
12. | Nella Gjergjek | 10 |
13. | Nuša Škrobar | 9 |
Hana Serec | 9 | |
Alena Shala | 9 | |
Zoja Potočnik | 9 | |
Anja Lukežič | 9 | |
Naida Hadžić | 9 | |
Barbara Krivec | 9 | |
Ana Makovec | 9 |