Sodniki: | Hlebec Tajda (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Kunavar Martin (2. pomoč) |
Delegat: | Dasović Dragan |
Št. gledalcev: |
ŽNK Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 2 : 5 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
P |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | ŽNK Aluminij |
Krim | |||
---|---|---|---|
N |
Krim | 1 : 1 | ŽNK Radlje |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | Krim |
P |
ŽNK Radomlje Medex | 2 : 0 | Krim |
P |
Krim | 2 : 3 | ŽNK Mura Nona |
Z |
Mons Claudius | 0 : 5 | Krim |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Olimpija Ljubljana | 14 | 6 | 1 | 7 | 29 | ||
Krim RollJet | 14 | 7 | 1 | 6 | 56 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | ||
Krim RollJet | 6 | 3 | 1 | 2 | 29 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 8 | 4 | 0 | 4 | 16 | ||
Krim RollJet | 8 | 4 | 0 | 4 | 27 |
23/24 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 28.10.2023, ob 10.00 | Krim | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:0) |
22/23 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 25.03.2023, ob 11.00 | Krim | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:3) |
22/23 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | Krim RollJet | 5:0 | (2:0) |
21/22 | 21.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 27.05.2022, ob 18.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:3 | (0:2) |
21/22 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 30.10.2021, ob 11.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:7 | (0:6) |
21/22 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 28.08.2021, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | Krim RollJet | 6:3 | (3:0) |
20/21 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 21.05.2021, ob 16.00 | ŽNK Olimpija T.B. | - | Krim RollJet | 0:13 | (0:5) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 05.09.2020, ob 16.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 12:0 | (4:0) |
19/20 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 13.11.2019, ob 14.30 | ŽNK Olimpija T.B. | - | Krim RollJet | 2:2 | (0:2) |
19/20 | 2.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 24.08.2019, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3:0 | (0:0) |
18/19 | 16.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 18.05.2019, ob 12.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 27.10.2018, ob 15.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | Krim RollJet | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 26.05.2018, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 7:0 | (4:0) |
17/18 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 14.10.2017, ob 16.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | Krim RollJet | 0:9 | (0:5) |
17. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Aluminij | 2 : 0 | DNK Trbovlje |
ŽNK Goričko Stanjevci | 1 : 1 | Mons Claudius |
ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
ŽNK Radomlje Medex | 0 : 0 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
Novogradnje MB Tabor | 3 : 3 | ŽNK Gažon |
ŽNK Olimpija Ljubljana | : | Krim |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 15 | 40 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 17 | 38 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 15 | 38 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 17 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 16 | 31 | |
6 | Krim | 15 | 25 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 16 | 19 | |
8 | ŽNK Aluminij | 17 | 26 | |
9 | Novogradnje MB Tabor | 16 | 22 | |
10 | ŽNK Gažon | 16 | 16 | |
11 | DNK Trbovlje | 17 | 16 | |
12 | ŽNK Žalec | 17 | 11 | |
13 | Mons Claudius | 16 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 16 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lana Šernek | 28 |
2. | Angelika Rukav | 21 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Lana Lesjak | 16 |
5. | Sara Medić | 14 |
Jerca Plevel | 14 | |
Eva Muratović | 14 | |
8. | Zala Omerza | 12 |
9. | Zoja Šrot | 11 |
Ela Velišček | 11 | |
Ula Osolnik | 11 | |
12. | Nella Gjergjek | 10 |
13. | Nuša Škrobar | 9 |
Hana Serec | 9 | |
Alena Shala | 9 | |
Zoja Potočnik | 9 | |
Anja Lukežič | 9 | |
Naida Hadžić | 9 | |
Barbara Krivec | 9 | |
Ana Makovec | 9 |