Sodniki: | Borošak Alen (glavni sodnik), Rumež Aleš (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč) |
Delegat: | Mužar Miroslav |
Št. gledalcev: |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 0 : 1 | Krka |
Z |
Dravinja | 0 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 0 | Jadran Dekani |
P |
Nafta 1903 | 1 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
Ilirija 1911 | |||
---|---|---|---|
Z |
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Tabor Sežana |
P |
Primorje eMundia | 3 : 0 | Ilirija 1911 |
Z |
Ilirija 1911 | 3 : 1 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
P |
Gorica | 4 : 1 | Ilirija 1911 |
P |
Ilirija 1911 | 1 : 2 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Beltinci | 7 | 3 | 4 | 0 | 15 | ||
ND Ilirija | 7 | 0 | 4 | 3 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | ||
ND Ilirija | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Beltinci | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | ||
ND Ilirija | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 |
23/24 | 13.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 15.10.2023, ob 15.00 | Ilirija 1911 | - | ND Beltinci | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 23.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 01.04.2023, ob 16.00 | Ilirija 1911 | - | ND Beltinci | 2:3 | (1:1) |
22/23 | 8.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 17.09.2022, ob 16.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 23.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.04.2022, ob 17.00 | Ilirija 1911 | - | ND Beltinci | 2:2 | (2:1) |
21/22 | 8.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 18.09.2021, ob 16.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | ND Ilirija | 2:2 | (0:1) |
18/19 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 30.03.2019, ob 16.00 | Ilirija 1911 | - | ND Beltinci | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 6.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 09.09.2018, ob 16.00 | Beltinci | - | ND Ilirija | 5:1 | (1:1) |
28. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | : | Nafta 1903 |
Brinje Grosuplje | : | Krka |
Tabor Sežana | : | Gorica |
Vitanest Bilje | : | Dravinja |
Rudar Velenje | : | Jadran Dekani |
Beltinci Klima Tratnjek | : | Ilirija 1911 |
TKK Tolmin | : | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Primorje eMundia | : | Fužinar SIJ Ravne Systems |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 27 | 55 | |
2 | Primorje eMundia | 27 | 53 | |
3 | Gorica | 27 | 51 | |
4 | Beltinci Klima Tratnjek | 27 | 50 | |
5 | Brinje Grosuplje | 27 | 48 | |
6 | Triglav Kranj | 27 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 27 | 41 | |
8 | Rudar Velenje | 27 | 33 | |
9 | Vitanest Bilje | 27 | 30 | |
10 | Jadran Dekani | 27 | 30 | |
11 | Dravinja | 27 | 29 | |
12 | TKK Tolmin | 27 | 29 | |
13 | Krka | 27 | 27 | |
14 | Ilirija 1911 | 27 | 25 | |
15 | Tabor Sežana | 27 | 25 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 27 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 12 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
6. | Jaša Martinčič | 10 |
Tihomir Maksimović | 10 | |
Adriano Bloudek | 10 | |
9. | Robert Čakš | 9 |
10. | Nejc Močnik | 8 |
Luka Baruca | 8 | |
Marko Brkić | 8 | |
Franci Perko | 8 | |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 8 | |
15. | Ante Kuliš | 7 |
Ikenna Divine Igwe | 7 | |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
Aleks Stojaković | 7 | |
Matic Zavnik | 7 | |
20. | Kristian Dakič | 6 |