Sodniki: | Gutalj Alex (glavni sodnik), Škrban Kaja (1. pomoč), Gjerkeš Doroteja (2. pomoč) |
Delegat: | Fartelj Janez |
Št. gledalcev: | 20 |
ŽNK Goričko Stanjevci | ||
---|---|---|
37 | Lana Ficko | V |
1 | Nina Časar | |
4 | Tija Šebök | |
10 | Nena Časar | K |
16 | Saša Felkar | |
20 | Lia Sukič | |
29 | Katja Vukosavljević | |
35 | Lazar Lana | |
36 | Nina Bedič | |
50 | Pia Celec | |
52 | Zara Sukič | |
Rezervne igralke |
||
2 | Lia Špilak | |
3 | Anamari Lutar |
ŽNK Aluminij | ||
---|---|---|
1 | Saša Trunk | K V |
2 | Taša Marčič | |
6 | Lucia Butolen | |
7 | Nina Popušek | |
10 | Barbara Krivec | |
13 | Nuša Vaupotič | |
14 | Sanja Lipič | |
16 | Lorena Viher | |
18 | Maja Veis | |
21 | Mia Dečman | |
25 | Eli Bezjak | |
Rezervne igralke |
||
11 | Adrijana Špindler | V |
4 | Sara Jambriško | |
8 | Ema Radaš | |
15 | Ela Močnik Šoštarič | |
78 | Lara Skodič |
Trener |
---|
Bojan Sukič |
Trener |
---|
Sebastjan Jambriško |
Sodnik | ||
---|---|---|
Alex Gutalj |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Barbara Krivec | 0 : 1 | 8' | |
Nena Časar | 1 : 1 | 13' | |
Barbara Krivec | 1 : 2 | 14' | |
Nina Popušek | 1 : 3 | 27' | |
Mia Dečman | 1 : 4 | 35' | |
Nina Popušek | 1 : 5 | 43' | |
Mia Dečman | 1 : 6 | 45' | |
Eli Bezjak | 1 : 7 | 48' | |
Nina Popušek | 1 : 8 | 53' | |
Saša Trunk | 1 : 9 | 59' | |
Nina Popušek | 1 : 10 | 68' | |
Eli Bezjak | 1 : 11 | 78' | |
Mia Dečman | 1 : 12 | 79' | |
Nina Časar (ag) | 1 : 13 | 88' | |
Eli Bezjak | 1 : 14 | 90' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Radaš / Vaupotič | 52' | |||
Močnik Šoštarič / Marčič | 57' | |||
Lutar / Šebök | 66' | |||
Špilak / Celec | 69' | |||
Skodič / Popušek | 80' | |||
Jambriško / Dečman | 84' |
8. krog | ||
---|---|---|
Krim | 1 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Goričko Stanjevci | 1 : 14 | ŽNK Aluminij |
ŽNK Gažon | 0 : 2 | Mons Claudius |
DNK Trbovlje | 1 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
ŽNK Cerklje Ambrož team | 0 : 1 | ŽNK Radomlje Medex |
ŽNK Radlje | 1 : 1 | ŽNK Mura Nona |
Novogradnje MB Tabor | 9 : 0 | ŽNK Žalec |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 15 | 40 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 17 | 38 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 15 | 38 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 17 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 16 | 31 | |
6 | Krim | 15 | 25 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 16 | 19 | |
8 | ŽNK Aluminij | 17 | 26 | |
9 | Novogradnje MB Tabor | 16 | 22 | |
10 | ŽNK Gažon | 16 | 16 | |
11 | DNK Trbovlje | 17 | 16 | |
12 | ŽNK Žalec | 17 | 11 | |
13 | Mons Claudius | 16 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 16 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lana Šernek | 28 |
2. | Angelika Rukav | 21 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Lana Lesjak | 16 |
5. | Sara Medić | 14 |
Jerca Plevel | 14 | |
Eva Muratović | 14 | |
8. | Zala Omerza | 12 |
9. | Zoja Šrot | 11 |
Ela Velišček | 11 | |
Ula Osolnik | 11 | |
12. | Nella Gjergjek | 10 |
13. | Nuša Škrobar | 9 |
Hana Serec | 9 | |
Alena Shala | 9 | |
Zoja Potočnik | 9 | |
Anja Lukežič | 9 | |
Naida Hadžić | 9 | |
Barbara Krivec | 9 | |
Ana Makovec | 9 |