Sodniki: | Grbec Ermin (glavni sodnik), Nešović Luka (1. pomoč), Bezjak Adam (2. pomoč) |
Delegat: | Brglez Violeta |
Št. gledalcev: | 30 |
Novogradnje MB Tabor | ||
---|---|---|
12 | Gabrijela Jurša Trantura | V |
3 | Iza Sajko | |
4 | Nia Planer | |
6 | Tija Lederer | |
7 | Lina Wolf | |
8 | Angelika Rukav | K |
9 | Naja Lederer | |
10 | Maša Hojnik | |
13 | Enja Gorgiev-Skutnik | |
16 | Lana Sešek | |
17 | Naida Hadžić | |
Rezervne igralke |
||
5 | Anja Bijelić | |
11 | Ella Majcenovič |
ŽNK Radomlje Medex | ||
---|---|---|
1 | Katja Prelovšek | V |
2 | Lara Volavšek | |
3 | Brina Omejec-Židan | |
4 | Ula Osolnik | |
6 | Nika Slapnik | |
7 | Anamarija Močnik | |
8 | Taia Doles | K |
10 | Kaja Prelovšek | |
11 | Ayla Skenderović | |
14 | Taja Jakopič | |
18 | Neža Žagar | |
Rezervne igralke |
||
12 | Maruša Rupnik | V |
13 | Aneli Kutin Prešeren | |
15 | Lana Tatarovac | |
16 | Žana Galjot | |
20 | Tajda Mujezinović |
Trener |
---|
Tina Šmon |
Trener |
---|
Katarina Jagarinec |
Sodnik | ||
---|---|---|
Ermin Grbec |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Ula Osolnik | 0 : 1 | 25' | |
Nia Planer | 1 : 1 | 38' | |
Taia Doles | 1 : 2 | 51' | |
Ula Osolnik | 1 : 3 | 58' | |
Ula Osolnik | 1 : 4 | 66' | |
Ula Osolnik | 1 : 5 | 85' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Tatarovac / Slapnik | 46' | |||
Mujezinović / Žagar | 46' | |||
Rupnik / Prelovšek | 46' | |||
Majcenovič / Hojnik | 56' | |||
Kutin Prešeren / Močnik | 62' | |||
Bijelić / Lederer | 72' | |||
Galjot / Omejec-Židan | 78' |
1. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Goričko Stanjevci | 0 : 4 | ŽNK Gažon |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 : 0 | Mons Claudius |
Novogradnje MB Tabor | 1 : 5 | ŽNK Radomlje Medex |
ŽNK Žalec | 0 : 13 | ŽNK Mura Nona |
DNK Trbovlje | 0 : 7 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
ŽNK Aluminij | 0 : 4 | Primorje Gaia Naturelle |
Krim | 2 : 0 | ŽNK Radlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 16 | 41 | |
2 | ŽNK Radomlje Medex | 16 | 41 | |
3 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 17 | 38 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 18 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 17 | 31 | |
6 | Krim | 16 | 26 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 17 | 22 | |
8 | ŽNK Aluminij | 18 | 26 | |
9 | Novogradnje MB Tabor | 17 | 25 | |
10 | ŽNK Gažon | 17 | 19 | |
11 | DNK Trbovlje | 17 | 16 | |
12 | ŽNK Žalec | 18 | 14 | |
13 | Mons Claudius | 17 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 17 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lana Šernek | 28 |
2. | Angelika Rukav | 26 |
3. | Ema Malgaj | 19 |
4. | Lana Lesjak | 17 |
5. | Eva Muratović | 14 |
Sara Medić | 14 | |
Jerca Plevel | 14 | |
8. | Zoja Potočnik | 13 |
Ula Osolnik | 13 | |
10. | Zala Omerza | 12 |
11. | Zoja Šrot | 11 |
Nella Gjergjek | 11 | |
Naida Hadžić | 11 | |
Ela Velišček | 11 | |
15. | Anja Lukežič | 10 |
16. | Maša Šegatin | 9 |
Ana Makovec | 9 | |
Hana Serec | 9 | |
Barbara Krivec | 9 | |
Nuša Škrobar | 9 |