Sodniki: | Halilović Denis (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč) |
Delegat: | Karlin Marko |
Št. gledalcev: | 100 |
Ilirija 1911 | ||
---|---|---|
1 | Nejc Dermastija | V |
3 | Kevin Benkič | |
6 | Tin Štricelj | |
7 | Ismir Nadarević | |
9 | Dejan Djermanović | K |
11 | Maj Rorič | |
17 | Jon Bartolj | |
19 | Miha Špernjak | |
20 | Jakob Cukjati | |
21 | Žiga Korošec | |
24 | Matevž Medič Slaček | |
Rezervni igralci |
||
5 | Mark Stojinović | |
14 | Filip Lukežič | |
15 | Enej Hace | |
16 | Nace Lepoša | |
23 | Črt Rotar |
Brinje Grosuplje | ||
---|---|---|
1 | Maj Pavli | V |
2 | Nik Kapun | |
5 | Lan Piskule | K |
10 | Domen Klančnik | |
11 | Jure Perger | |
14 | Jan Kovač | |
15 | Jure Žavbi | |
19 | Tomaž Kepic | |
20 | Matevž Matko | |
21 | Ivan Makovec | |
23 | Nejc Pušnik | |
Rezervni igralci |
||
12 | Urban Trobec | V |
3 | Anže Šparovec | |
6 | Miha Vrhovnik | |
7 | Nik Zrnec | |
8 | Marcel Kene | |
9 | Aleks Ristić | |
18 | Aleks Stojaković | |
22 | Tim Tomažon Beguš | |
24 | Aljaž Zalaznik |
Trener |
---|
Robert Kopčič |
Trener |
---|
Goran Markovič |
Sodnik | ||
---|---|---|
Denis Halilović |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Ismir Nadarević | 1 : 0 | 32' | |
Ismir Nadarević | 2 : 0 | 40' | |
Maj Rorič | 3 : 0 | 46' | |
Ismir Nadarević | 4 : 0 | 57' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Nejc Pušnik | 19' | |||
Kene / Perger | 46' | |||
Šparovec / Klančnik | 46' | |||
Beguš / Žavbi | 60' | |||
Lukežič / Nadarević | 66' | |||
Stojaković / Kapun | 66' | |||
Zrnec / Piskule | 72' | |||
Matevž Matko | 74' | |||
Stojinović / Bartolj | 78' | |||
Lepoša / Benkič | 78' | |||
Rotar / Djermanović | 90' | |||
Hace / Korošec | 90' |
15. krog | ||
---|---|---|
Jadran Dekani | 3 : 1 | Triglav Kranj |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 3 | Bilje |
Primorje eMundia | 2 : 1 | Tabor Sežana |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 1 | Beltinci Klima Tratnjek |
Ilirija 1911 | 4 : 0 | Brinje Grosuplje |
Gorica | 2 : 3 | TKK Tolmin |
Dravinja | 0 : 1 | Nafta 1903 |
Krka | 4 : 5 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 30 | 60 | |
2 | Nafta 1903 | 30 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 30 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | Bilje | 30 | 34 | |
11 | Dravinja | 30 | 34 | |
12 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
13 | Krka | 30 | 33 | |
14 | Ilirija 1911 | 30 | 30 | |
15 | Tabor Sežana | 30 | 30 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Ricard Fernandez Betriu | 15 |
3. | Stjepan Oštrek | 14 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
Jaša Martinčič | 11 | |
7. | Franci Perko | 10 |
Adriano Bloudek | 10 | |
Tihomir Maksimović | 10 | |
Tihomir Maksimović | 10 | |
Luka Baruca | 10 | |
12. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
14. | Ante Kuliš | 8 |
Marko Brkić | 8 | |
Matic Zavnik | 8 | |
Nejc Močnik | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
19. | Veron Šalja | 7 |
Ikenna Divine Igwe | 7 |