1. krog
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 4 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 26.avgust 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 4 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 26.avgust 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
6 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
6 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
1 : 5 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 26.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
1 : 5 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 26.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
ŽNK Žalec |
0 : 13 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 26.avgust 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 13 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 26.avgust 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
DNK Trbovlje |
0 : 7 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 26.avgust 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
0 : 7 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 26.avgust 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Aluminij |
0 : 4 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 26.avgust 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
0 : 4 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 26.avgust 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Krim |
2 : 0 |
ŽNK Radlje |
Sreda, 20.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
2 : 0 |
ŽNK Radlje |
Sreda, 20.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
2. krog
|
DNK Trbovlje |
9 : 2 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sreda, 30.avgust 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
9 : 2 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sreda, 30.avgust 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Radlje |
2 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sreda, 30.avgust 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
2 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Sreda, 30.avgust 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
3 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sreda, 30.avgust 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
3 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sreda, 30.avgust 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Mura Nona |
3 : 2 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sreda, 30.avgust 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
3 : 2 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sreda, 30.avgust 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Mons Claudius |
0 : 2 |
ŽNK Aluminij |
Sreda, 30.avgust 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mons Claudius |
0 : 2 |
ŽNK Aluminij |
Sreda, 30.avgust 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje Medex |
16 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sreda, 30.avgust 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
16 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sreda, 30.avgust 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Gažon |
1 : 2 |
Krim |
Sreda, 11.oktober 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
1 : 2 |
Krim |
Sreda, 11.oktober 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
3. krog
|
ŽNK Žalec |
2 : 3 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 2.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
2 : 3 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 2.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Primorje Gaia Naturelle |
4 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 2.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
4 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 2.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 14 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 2.september 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 14 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 2.september 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Krim |
4 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 2.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
4 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 2.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
ŽNK Aluminij |
1 : 5 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 2.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
1 : 5 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 2.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 2 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 2.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 2 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 2.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
3 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 2.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
3 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 2.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
4. krog
|
ŽNK Gažon |
2 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 9.september 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
2 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 9.september 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
3 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 9.september 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
3 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 9.september 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 16 |
Krim |
Sobota, 9.september 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 16 |
Krim |
Sobota, 9.september 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
ŽNK Radomlje Medex |
3 : 1 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 9.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
3 : 1 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 9.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
DNK Trbovlje |
2 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 10.september 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
2 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 10.september 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Mura Nona |
4 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sreda, 18.oktober 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
4 : 2 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sreda, 18.oktober 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radlje |
2 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sreda, 8.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
2 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sreda, 8.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
5. krog
|
ŽNK Aluminij |
1 : 2 |
ŽNK Radlje |
Petek, 22.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
1 : 2 |
ŽNK Radlje |
Petek, 22.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Krim |
2 : 3 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 23.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
2 : 3 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 23.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 2 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
1 : 2 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Žalec |
6 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 23.september 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
6 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 23.september 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
3 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 23.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
3 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 23.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
12 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 23.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
12 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 23.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Mons Claudius |
0 : 5 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 23.september 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mons Claudius |
0 : 5 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 23.september 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
6. krog
|
ŽNK Radomlje Medex |
7 : 0 |
Mons Claudius |
Petek, 29.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
7 : 0 |
Mons Claudius |
Petek, 29.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Krim |
3 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 30.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
3 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 30.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
ŽNK Gažon |
0 : 2 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 30.september 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 2 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 30.september 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
DNK Trbovlje |
0 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 30.september 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
0 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 30.september 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
1 : 9 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 7.oktober 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
1 : 9 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 7.oktober 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
1 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Sreda, 25.oktober 2023 | Sveti Duh, Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
1 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Sreda, 25.oktober 2023 | Sveti Duh, Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
|
ŽNK Radlje |
2 : 3 |
Primorje Gaia Naturelle |
Torek, 14.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
2 : 3 |
Primorje Gaia Naturelle |
Torek, 14.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
7. krog
|
ŽNK Žalec |
0 : 2 |
Krim |
Sobota, 21.oktober 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 2 |
Krim |
Sobota, 21.oktober 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
ŽNK Mura Nona |
3 : 2 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 21.oktober 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
3 : 2 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 21.oktober 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
25 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 21.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
25 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 21.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
ŽNK Aluminij |
2 : 3 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
2 : 3 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Mons Claudius |
0 : 2 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mons Claudius |
0 : 2 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 21.oktober 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
6 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 21.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
6 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 21.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
1 : 6 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 21.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
1 : 6 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 21.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
8. krog
|
Krim |
1 : 2 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 28.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
1 : 2 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 28.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
ŽNK Radlje |
1 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 28.oktober 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
1 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 28.oktober 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
0 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 28.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
0 : 1 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 28.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
1 : 14 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 28.oktober 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
1 : 14 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 28.oktober 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
DNK Trbovlje |
1 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 28.oktober 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
1 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 28.oktober 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Gažon |
0 : 2 |
Mons Claudius |
Sobota, 28.oktober 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
0 : 2 |
Mons Claudius |
Sobota, 28.oktober 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
Novogradnje MB Tabor |
9 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 28.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
9 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 28.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
9. krog
|
ŽNK Aluminij |
0 : 8 |
Krim |
Sreda, 18.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
0 : 8 |
Krim |
Sreda, 18.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
ŽNK Žalec |
0 : 8 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 4.november 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 8 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 4.november 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Primorje Gaia Naturelle |
11 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 4.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
11 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 4.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Mons Claudius |
0 : 4 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 4.november 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mons Claudius |
0 : 4 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 4.november 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje Medex |
1 : 1 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 4.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
1 : 1 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 4.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
9 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 4.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
9 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 4.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
2 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 4.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
2 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 4.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
10. krog
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
5 : 0 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 11.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
5 : 0 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 11.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Gažon |
1 : 6 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 11.november 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
1 : 6 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 11.november 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 4 |
Mons Claudius |
Sobota, 11.november 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 4 |
Mons Claudius |
Sobota, 11.november 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Novogradnje MB Tabor |
0 : 0 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 11.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
0 : 0 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 11.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Žalec |
0 : 16 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 11.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 16 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 11.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
DNK Trbovlje |
0 : 6 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 11.november 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
0 : 6 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 11.november 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Krim |
0 : 5 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 11.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
0 : 5 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 11.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
11. krog
|
Mons Claudius |
0 : 5 |
Krim |
Sobota, 18.november 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mons Claudius |
0 : 5 |
Krim |
Sobota, 18.november 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje Medex |
5 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 18.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
5 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 18.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
16 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 18.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
16 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 18.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 2 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 18.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 2 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 18.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
ŽNK Radlje |
5 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 18.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
5 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 18.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Aluminij |
4 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 18.november 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
4 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 18.november 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 19.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 2 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 19.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
12. krog
|
DNK Trbovlje |
1 : 8 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 25.november 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
1 : 8 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 25.november 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Žalec |
1 : 3 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 25.november 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
1 : 3 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 25.november 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
7 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 25.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
7 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 25.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 4 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 25.november 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 4 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 25.november 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Krim |
2 : 3 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 25.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Krim |
2 : 3 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 25.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
4 : 0 |
Mons Claudius |
Nedelja, 26.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
4 : 0 |
Mons Claudius |
Nedelja, 26.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
5 : 0 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 2.december 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
5 : 0 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 2.december 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
13. krog
|
ŽNK Radomlje Medex |
2 : 0 |
Krim |
Torek, 5.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
2 : 0 |
Krim |
Torek, 5.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Radlje |
12 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Petek, 8.marec 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
12 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Petek, 8.marec 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Mons Claudius |
0 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 9.marec 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mons Claudius |
0 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 9.marec 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Aluminij |
0 : 0 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 9.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
0 : 0 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 9.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
4 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 9.marec 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
4 : 0 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 9.marec 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 9.marec 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 1 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 9.marec 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Gažon |
2 : 1 |
DNK Trbovlje |
Petek, 15.marec 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
2 : 1 |
DNK Trbovlje |
Petek, 15.marec 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
14. krog
|
DNK Trbovlje |
1 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 23.marec 2024 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
1 : 1 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 23.marec 2024 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Aluminij |
5 : 2 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 23.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
5 : 2 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 23.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
ŽNK Radomlje Medex |
2 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 23.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
2 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 23.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Gažon |
2 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 23.marec 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
2 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 23.marec 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
2 : 3 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 23.marec 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
2 : 3 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 23.marec 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Primorje Gaia Naturelle |
5 : 0 |
Krim |
Sobota, 23.marec 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
5 : 0 |
Krim |
Sobota, 23.marec 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
15. krog
|
Novogradnje MB Tabor |
2 : 3 |
ŽNK Aluminij |
Sreda, 27.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
2 : 3 |
ŽNK Aluminij |
Sreda, 27.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Radlje |
2 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Petek, 29.marec 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
2 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Petek, 29.marec 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
2 : 5 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 30.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
2 : 5 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 30.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
ŽNK Žalec |
1 : 3 |
ŽNK Gažon |
Torek, 2.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
1 : 3 |
ŽNK Gažon |
Torek, 2.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 2 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 6.april 2024 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 2 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 6.april 2024 | Križevci, Športni center Križevci
|
ŽNK Mura Nona |
4 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sreda, 8.maj 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
4 : 0 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sreda, 8.maj 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
16. krog
|
Krim |
1 : 1 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 13.april 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
1 : 1 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 13.april 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
2 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 13.april 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
2 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 13.april 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Mons Claudius |
1 : 2 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 13.april 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mons Claudius |
1 : 2 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 13.april 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 13.april 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 0 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 13.april 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
DNK Trbovlje |
2 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 14.april 2024 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
2 : 4 |
Novogradnje MB Tabor |
Nedelja, 14.april 2024 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Gažon |
11:00
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 18.maj 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
11:00 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 18.maj 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
17. krog
|
ŽNK Aluminij |
2 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 20.april 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
2 : 0 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 20.april 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
1 : 1 |
Mons Claudius |
Sobota, 20.april 2024 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
1 : 1 |
Mons Claudius |
Sobota, 20.april 2024 | Križevci, Športni center Križevci
|
ŽNK Mura Nona |
3 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 27.april 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
3 : 1 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 27.april 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 0 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
0 : 0 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 27.april 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Novogradnje MB Tabor |
3 : 3 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 27.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
3 : 3 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 27.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 0 |
Krim |
Torek, 14.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 0 |
Krim |
Torek, 14.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
18. krog
|
ŽNK Gažon |
1 : 0 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 4.maj 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
1 : 0 |
ŽNK Aluminij |
Sobota, 4.maj 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
Mons Claudius |
0 : 8 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 4.maj 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mons Claudius |
0 : 8 |
Novogradnje MB Tabor |
Sobota, 4.maj 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Radlje |
1 : 2 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 4.maj 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
1 : 2 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Sobota, 4.maj 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 4 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 4.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
3 : 4 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 4.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Krim |
1 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 4.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
1 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 4.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
ŽNK Žalec |
13 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 4.maj 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
13 : 0 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Sobota, 4.maj 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
19. krog
|
ŽNK Radomlje Medex |
PRELOŽENO
|
Krim |
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje Medex |
|
Krim |
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
3 : 1 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 11.maj 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
3 : 1 |
ŽNK Radlje |
Sobota, 11.maj 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
7 : 3 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 11.maj 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
7 : 3 |
Primorje Gaia Naturelle |
Sobota, 11.maj 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
DNK Trbovlje |
0 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 11.maj 2024 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
0 : 0 |
ŽNK Gažon |
Sobota, 11.maj 2024 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Aluminij |
2 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 11.maj 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
2 : 0 |
Mons Claudius |
Sobota, 11.maj 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Novogradnje MB Tabor |
5 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 11.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
Novogradnje MB Tabor |
5 : 0 |
ŽNK Žalec |
Sobota, 11.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
20. krog
|
ŽNK Žalec |
0 : 2 |
ŽNK Aluminij |
Petek, 5.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 2 |
ŽNK Aluminij |
Petek, 5.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
17:00
|
Novogradnje MB Tabor |
Sreda, 15.maj 2024 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
17:00 |
Novogradnje MB Tabor |
Sreda, 15.maj 2024 | Križevci, Športni center Križevci
|
Mons Claudius |
12:15
|
DNK Trbovlje |
Sobota, 18.maj 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
Mons Claudius |
12:15 |
DNK Trbovlje |
Sobota, 18.maj 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Radlje |
14:00
|
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 18.maj 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
14:00 |
ŽNK Radomlje Medex |
Sobota, 18.maj 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Krim |
17:00
|
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
17:00 |
ŽNK Cerklje Ambrož team |
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
13:00
|
ŽNK Mura Nona |
Ponedeljek, 20.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
13:00 |
ŽNK Mura Nona |
Ponedeljek, 20.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|