Sodniki: | Antič Mihael (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Frece Tine (2. pomoč) |
Delegat: | Zrimec Mihael |
Št. gledalcev: | 150 |
Gorica | |||
---|---|---|---|
N |
TKK Tolmin | 0 : 0 | Gorica |
P |
Gorica | 1 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
N |
Tabor Sežana | 2 : 2 | Gorica |
P |
Gorica | 2 : 3 | Primorje eMundia |
Z |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Gorica |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 6 : 2 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Gorica | 1 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 0 : 1 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gorica | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | ||
ND Beltinci | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gorica | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | ||
ND Beltinci | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Gorica | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | ||
ND Beltinci | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 |
23/24 | 29.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 12.05.2024, ob 20.15 | Gorica | - | Beltinci Klima Tratnjek | 1:3 | (0:1) |
23/24 | 14.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 21.10.2023, ob 12.45 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Gorica | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 24.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 09.04.2022, ob 16.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Gorica | 0:4 | (0:0) |
21/22 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 25.09.2021, ob 19.00 | Gorica | - | ND Beltinci | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 16.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 02.11.2019, ob 14.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Gorica | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 1.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.07.2019, ob 17.30 | Gorica | - | ND Beltinci | 4:1 | (0:1) |
29. krog | ||
---|---|---|
Krka | 1 : 0 | Vitanest Bilje |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Jadran Dekani | 2 : 0 | Nafta 1903 |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 2 | Tabor Sežana |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Triglav Kranj |
Ilirija 1911 | 1 : 1 | TKK Tolmin |
Dravinja | 0 : 0 | Rudar Velenje |
Gorica | 1 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 30 | 60 | |
2 | Nafta 1903 | 30 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 30 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | Vitanest Bilje | 30 | 34 | |
11 | Dravinja | 30 | 34 | |
12 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
13 | Krka | 30 | 33 | |
14 | Ilirija 1911 | 30 | 30 | |
15 | Tabor Sežana | 30 | 30 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Ricard Fernandez Betriu | 15 |
3. | Stjepan Oštrek | 14 |
4. | Lan Piskule | 11 |
Ismir Nadarević | 11 | |
Jaša Martinčič | 11 | |
7. | Franci Perko | 10 |
Luka Baruca | 10 | |
Adriano Bloudek | 10 | |
Tihomir Maksimović | 10 | |
11. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
13. | Matic Zavnik | 8 |
Nejc Močnik | 8 | |
Marko Brkić | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
Ante Kuliš | 8 | |
18. | Kebba Kebell Suso | 7 |
Veron Šalja | 7 | |
Ikenna Divine Igwe | 7 |