1. krog
|
Futsal Club Duplek |
3 : 4 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
3 : 4 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Siliko Vrhnika Fortrade |
5 : 6 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Fortrade |
5 : 6 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
10 : 1 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Petek, 29.december 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
10 : 1 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Petek, 29.december 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
2. krog
|
KMN Benedikt |
8 : 2 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
8 : 2 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Futsal klub Dobrepolje |
4 : 1 |
THE Nutrition Extrem |
Sreda, 13.december 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
4 : 1 |
THE Nutrition Extrem |
Sreda, 13.december 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
ŠD Mlinše |
2 : 8 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 4.februar 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Več informacij |
ŠD Mlinše |
2 : 8 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 4.februar 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
3. krog
|
KMN Bronx Škofije |
3 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
3 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
THE Nutrition Extrem |
5 : 2 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
5 : 2 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
5 : 2 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 11.februar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
5 : 2 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 11.februar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
4. krog
|
Futsal klub Dobrepolje |
2 : 2 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
2 : 2 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Futsal Club Duplek |
6 : 10 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
6 : 10 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
KMN Benedikt |
2 : 3 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
2 : 3 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
5. krog
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
7 : 4 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
7 : 4 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
KMN Bronx Škofije |
10 : 2 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
10 : 2 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Siliko Vrhnika Fortrade |
4 : 1 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Fortrade |
4 : 1 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
6. krog
|
Futsal Club Duplek |
0 : 5 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 5.november 2023 | Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
0 : 5 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 5.november 2023 | Spodnji Duplek,
|
Futsal klub Dobrepolje |
6 : 2 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 5.november 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
6 : 2 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 5.november 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
KMN Benedikt |
2 : 9 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 5.november 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
2 : 9 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 5.november 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
THE Nutrition Extrem |
11 : 1 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 5.november 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
11 : 1 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 5.november 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
7. krog
|
ŠD Mlinše |
8 : 5 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 12.november 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Več informacij |
ŠD Mlinše |
8 : 5 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 12.november 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
6 : 2 |
KMN Benedikt |
Sreda, 27.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
6 : 2 |
KMN Benedikt |
Sreda, 27.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
23 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 7.januar 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
23 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 7.januar 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Siliko Vrhnika Fortrade |
2 : 7 |
THE Nutrition Extrem |
Torek, 30.januar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Fortrade |
2 : 7 |
THE Nutrition Extrem |
Torek, 30.januar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
8. krog
|
KMN Bronx Škofije |
1 : 3 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 3.december 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
1 : 3 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 3.december 2023 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
ŠD Mlinše |
4 : 8 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 3.december 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Več informacij |
ŠD Mlinše |
4 : 8 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 3.december 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Futsal Club Duplek |
1 : 7 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 3.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
1 : 7 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 3.december 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
THE Nutrition Extrem |
10 : 3 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 3.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
10 : 3 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 3.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
9. krog
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
0 : 12 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 10.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
0 : 12 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 10.december 2023 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
ŠD Mlinše |
17 : 4 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 10.december 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Več informacij |
ŠD Mlinše |
17 : 4 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 10.december 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
11 : 2 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 10.december 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
11 : 2 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 10.december 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
10. krog
|
THE Nutrition Extrem |
6 : 4 |
ŠD Mlinše |
Torek, 19.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
6 : 4 |
ŠD Mlinše |
Torek, 19.december 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Siliko Vrhnika Fortrade |
2 : 5 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Torek, 16.januar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Fortrade |
2 : 5 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Torek, 16.januar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
KMN Bronx Škofije |
6 : 11 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sreda, 7.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
6 : 11 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Sreda, 7.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
11. krog
|
ŠD Mlinše |
9 : 2 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 7.januar 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Več informacij |
ŠD Mlinše |
9 : 2 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 7.januar 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Futsal klub Dobrepolje |
5 : 2 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 7.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
5 : 2 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 7.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 6 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 7.januar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 6 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 7.januar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
12. krog
|
ŠD Mlinše |
3 : 3 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 14.januar 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Več informacij |
ŠD Mlinše |
3 : 3 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 14.januar 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 4 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 14.januar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
4 : 4 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 14.januar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Futsal klub Dobrepolje |
5 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 14.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
5 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 14.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
13. krog
|
THE Nutrition Extrem |
5 : 1 |
Futsal klub Dobrepolje |
Torek, 6.februar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
5 : 1 |
Futsal klub Dobrepolje |
Torek, 6.februar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
3 : 4 |
ŠD Mlinše |
Torek, 5.marec 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
3 : 4 |
ŠD Mlinše |
Torek, 5.marec 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Futsal Club Duplek |
4 : 4 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 17.marec 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
4 : 4 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 17.marec 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
14. krog
|
ŠD Mlinše |
6 : 4 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 28.januar 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Več informacij |
ŠD Mlinše |
6 : 4 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 28.januar 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Futsal klub Dobrepolje |
8 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 28.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
8 : 0 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 28.januar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
KMN Benedikt |
4 : 6 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 28.januar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
4 : 6 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 28.januar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
15. krog
|
KMN Bronx Škofije |
4 : 2 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 4.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
4 : 2 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 4.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
THE Nutrition Extrem |
15 : 4 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 4.februar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
15 : 4 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 4.februar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Siliko Vrhnika Fortrade |
2 : 2 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 4.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Fortrade |
2 : 2 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 4.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
16. krog
|
Futsal Club Duplek |
6 : 3 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 11.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
6 : 3 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 11.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Futsal klub Dobrepolje |
2 : 5 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 11.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
2 : 5 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 11.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
KMN Benedikt |
2 : 4 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 11.februar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
2 : 4 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 11.februar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
17. krog
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
5 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 18.februar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
5 : 3 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 18.februar 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
11 : 1 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 18.februar 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
11 : 1 |
KMN Benedikt |
Nedelja, 18.februar 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
KMN Bronx Škofije |
2 : 7 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 18.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
2 : 7 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 18.februar 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Siliko Vrhnika Fortrade |
6 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 18.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Fortrade |
6 : 0 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 18.februar 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
18. krog
|
Futsal Club Duplek |
2 : 6 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 25.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
2 : 6 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Nedelja, 25.februar 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Futsal klub Dobrepolje |
4 : 2 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 25.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
Več informacij |
Futsal klub Dobrepolje |
4 : 2 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 25.februar 2024 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
|
THE Nutrition Extrem |
4 : 1 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 25.februar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
4 : 1 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Nedelja, 25.februar 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Benedikt |
2 : 6 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Torek, 27.februar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
2 : 6 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Torek, 27.februar 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
19. krog
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
3 : 6 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 3.marec 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
3 : 6 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 3.marec 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
KMN Benedikt |
1 : 3 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 3.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
1 : 3 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 3.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Siliko Vrhnika Fortrade |
7 : 4 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 3.marec 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Fortrade |
7 : 4 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 3.marec 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
12 : 4 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 3.marec 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
12 : 4 |
Futsal Club Duplek |
Nedelja, 3.marec 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
20. krog
|
Futsal Club Duplek |
4 : 8 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 10.marec 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
Več informacij |
Futsal Club Duplek |
4 : 8 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 10.marec 2024 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
|
THE Nutrition Extrem |
5 : 3 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 10.marec 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
Več informacij |
THE Nutrition Extrem |
5 : 3 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 10.marec 2024 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
|
KMN Bronx Škofije |
0 : 12 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sreda, 13.marec 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
0 : 12 |
KMN Meteorplast Šic Bar |
Sreda, 13.marec 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
21. krog
|
ŠD Mlinše |
7 : 8 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 17.marec 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
Več informacij |
ŠD Mlinše |
7 : 8 |
THE Nutrition Extrem |
Nedelja, 17.marec 2024 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
|
KMN Miklavž TBS team 24 |
7 : 3 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 17.marec 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
Več informacij |
KMN Miklavž TBS team 24 |
7 : 3 |
KMN Bronx Škofije |
Nedelja, 17.marec 2024 | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor
|
KMN Meteorplast Šic Bar |
2 : 6 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Ponedeljek, 18.marec 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
Več informacij |
KMN Meteorplast Šic Bar |
2 : 6 |
Siliko Vrhnika Fortrade |
Ponedeljek, 18.marec 2024 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
|
22. krog
|
KMN Bronx Škofije |
2 : 9 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 24.marec 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
Več informacij |
KMN Bronx Škofije |
2 : 9 |
ŠD Mlinše |
Nedelja, 24.marec 2024 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
|
KMN Benedikt |
5 : 7 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 24.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Več informacij |
KMN Benedikt |
5 : 7 |
Futsal klub Dobrepolje |
Nedelja, 24.marec 2024 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
|
Siliko Vrhnika Fortrade |
6 : 3 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 24.marec 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|
Več informacij |
Siliko Vrhnika Fortrade |
6 : 3 |
KMN Miklavž TBS team 24 |
Nedelja, 24.marec 2024 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
|