0. krog
|
Roltek Dob |
7 : 2 |
Jevnica |
Petek, 25.avgust 2023 | Dob, Športni park Dob
|
Več informacij |
Roltek Dob |
7 : 2 |
Jevnica |
Petek, 25.avgust 2023 | Dob, Športni park Dob
|
Slovan |
3 : 0 |
Litija |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
Slovan |
3 : 0 |
Litija |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Ihan |
0 : 3 |
Ljubljana Palis |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ihan, Šport park Ihan
|
Več informacij |
Ihan |
0 : 3 |
Ljubljana Palis |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ihan, Šport park Ihan
|
OŠ Olimpija Ljubljana |
3 : 6 |
Komenda |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
|
Več informacij |
OŠ Olimpija Ljubljana |
3 : 6 |
Komenda |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
|
Rudar Trbovlje |
5 : 1 |
Kočevje |
Sobota, 26.avgust 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
Rudar Trbovlje |
5 : 1 |
Kočevje |
Sobota, 26.avgust 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Svoboda Kisovec |
0 : 5 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 26.avgust 2023 | Kisovec, Igrišče Kisovec
|
Več informacij |
Svoboda Kisovec |
0 : 5 |
Brinje Grosuplje |
Sobota, 26.avgust 2023 | Kisovec, Igrišče Kisovec
|
TERMIT MORAVČE |
1 : 3 |
Šmartno Infostyle |
Sobota, 26.avgust 2023 | Moravče, Igrišče Moravče
|
Več informacij |
TERMIT MORAVČE |
1 : 3 |
Šmartno Infostyle |
Sobota, 26.avgust 2023 | Moravče, Igrišče Moravče
|
Bela krajina |
3 : 0 |
Labys Mengo 28 |
Sobota, 26.avgust 2023 | Črnomelj, ŠRC Loka Črnomelj
|
Več informacij |
Bela krajina |
3 : 0 |
Labys Mengo 28 |
Sobota, 26.avgust 2023 | Črnomelj, ŠRC Loka Črnomelj
|
Kolpa |
2 : 4 |
Vir |
Sobota, 26.avgust 2023 | Podzemlej, Športni park Podzemelj
|
Več informacij |
Kolpa |
2 : 4 |
Vir |
Sobota, 26.avgust 2023 | Podzemlej, Športni park Podzemelj
|
Dragomer |
0 : 3 |
Zagorje |
Sobota, 26.avgust 2023 | Dragomer, Igrišče Dragomer
|
Več informacij |
Dragomer |
0 : 3 |
Zagorje |
Sobota, 26.avgust 2023 | Dragomer, Igrišče Dragomer
|
NK IB 1975 Ljubljana |
5 : 0 |
Svoboda Ljubljana |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
|
Več informacij |
NK IB 1975 Ljubljana |
5 : 0 |
Svoboda Ljubljana |
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
|
NK Anton Meso Kamnik |
4 : 2 |
Vrhnika |
Sobota, 26.avgust 2023 | Kamnik, Stadion Mekinje, Kamnik
|
Več informacij |
NK Anton Meso Kamnik |
4 : 2 |
Vrhnika |
Sobota, 26.avgust 2023 | Kamnik, Stadion Mekinje, Kamnik
|
Šentjernej |
0 : 4 |
Ilirija 1911 |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Šentjernej, Igrišče O.Š. Šentjernej
|
Več informacij |
Šentjernej |
0 : 4 |
Ilirija 1911 |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Šentjernej, Igrišče O.Š. Šentjernej
|
Ivančna Gorica |
4 : 2 |
Jezero Medvode |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
|
Več informacij |
Ivančna Gorica |
4 : 2 |
Jezero Medvode |
Nedelja, 27.avgust 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
|
1. krog
|
Šmartno Infostyle |
0 : 5 |
Roltek Dob |
Torek, 3.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
|
Več informacij |
Šmartno Infostyle |
0 : 5 |
Roltek Dob |
Torek, 3.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
|
Trebnje |
7 : 6 |
Cockta Kresnice |
Sreda, 4.oktober 2023 | Trebnje, Stadion Cviblje Trebnje
|
Več informacij |
Trebnje |
7 : 6 |
Cockta Kresnice |
Sreda, 4.oktober 2023 | Trebnje, Stadion Cviblje Trebnje
|
Vir |
0 : 1 |
NK IB 1975 Ljubljana |
Sreda, 4.oktober 2023 | Vir, Igrišče Vir
|
Več informacij |
Vir |
0 : 1 |
NK IB 1975 Ljubljana |
Sreda, 4.oktober 2023 | Vir, Igrišče Vir
|
Rudar Trbovlje |
7 : 0 |
Komenda |
Sreda, 4.oktober 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
Rudar Trbovlje |
7 : 0 |
Komenda |
Sreda, 4.oktober 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Bravo |
2 : 4 |
NK Kalcer Radomlje |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
Bravo |
2 : 4 |
NK Kalcer Radomlje |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Arne Tabor 69 |
0 : 3 |
Brinje Grosuplje |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
|
Več informacij |
Arne Tabor 69 |
0 : 3 |
Brinje Grosuplje |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
|
Ljubljana Palis |
5 : 3 |
Zagorje |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana Palis |
5 : 3 |
Zagorje |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Ivančna Gorica |
5 : 3 |
Slovan |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
|
Več informacij |
Ivančna Gorica |
5 : 3 |
Slovan |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
|
NK Anton Meso Kamnik |
2 : 4 |
Bela krajina |
Sreda, 4.oktober 2023 | Kamnik, Stadion Mekinje, Kamnik
|
Več informacij |
NK Anton Meso Kamnik |
2 : 4 |
Bela krajina |
Sreda, 4.oktober 2023 | Kamnik, Stadion Mekinje, Kamnik
|
Ilirija 1911 |
3 : 2 |
Krka |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
3 : 2 |
Krka |
Sreda, 4.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
|
2. krog
|
Roltek Dob |
0 : 1 |
Domžale |
Torek, 31.oktober 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Več informacij |
Roltek Dob |
0 : 1 |
Domžale |
Torek, 31.oktober 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
|
Trebnje |
3 : 5 |
NK IB 1975 Ljubljana |
Torek, 31.oktober 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
|
Več informacij |
Trebnje |
3 : 5 |
NK IB 1975 Ljubljana |
Torek, 31.oktober 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
|
Ivančna Gorica |
1 : 4 |
Rudar Trbovlje |
Torek, 31.oktober 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ivančna Gorica |
1 : 4 |
Rudar Trbovlje |
Torek, 31.oktober 2023 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
|
Bela krajina |
1 : 3 |
Ilirija 1911 |
Četrtek, 2.november 2023 | Črnomelj, ŠRC Loka Črnomelj
|
Več informacij |
Bela krajina |
1 : 3 |
Ilirija 1911 |
Četrtek, 2.november 2023 | Črnomelj, ŠRC Loka Črnomelj
|
Brinje Grosuplje |
2 : 4 |
Olimpija Ljubljana |
Četrtek, 2.november 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
2 : 4 |
Olimpija Ljubljana |
Četrtek, 2.november 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Ljubljana Palis |
0 : 4 |
NK Kalcer Radomlje |
Četrtek, 2.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ljubljana Palis |
0 : 4 |
NK Kalcer Radomlje |
Četrtek, 2.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|